Слични понуди

Камион влекач MERCEDES-BENZ ACTROS 1840
MERCEDES-BENZ ACTROS 1840
1997, 4x2, 2-оски
Полска, Wałcz
6 300 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ ACTROS 1840, 1997
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840LS
Mercedes-Benz Actros 1840LS
1997, 746 001 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
10 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840LS, 1997
Камион влекач Mercedes-Benz 1840 Big Axle
Mercedes-Benz 1840 Big Axle
1997, 1 130 905 km, Дизел, 2-оски
Холандија, 's-Hertogenbosch
10 750 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz 1840 Big Axle, 1997
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1840
Mercedes-Benz ACTROS 1840
2002, 875 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, GENK
11 750 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1840, 2002
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840
Mercedes-Benz Actros 1840
2001, 492 314 km
Белгија, Peer
12 300 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840, 2001
Камион влекач Mercedes-Benz MERCEDES ACTROS 1840
Mercedes-Benz MERCEDES ACTROS 1840
2001, 320 000 km
Франција, Aveyron
Камион влекач Mercedes-Benz MERCEDES ACTROS 1840, 2001
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840 LS
Mercedes-Benz Actros 1840 LS
2002, 826 170 km, Дизел, 2-оски
Холандија, 's-Hertogenbosch
11 750 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840 LS, 2002
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840LS
Mercedes-Benz Actros 1840LS
2014, 1 048 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
19 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840LS, 2014
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840LS
Mercedes-Benz Actros 1840LS
1998, 1 171 194 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
10 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840LS, 1998
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840 LS
Mercedes-Benz Actros 1840 LS
1999, 583 705 km, Дизел, 2-оски
Холандија, 's-Hertogenbosch
11 750 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840 LS, 1999
Камион влекач Mercedes Actros 1840
Mercedes Actros 1840
1996, 919 000 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Mercedes Actros 1840, 1996
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840 LS Big Axle
Mercedes-Benz Actros 1840 LS Big Axle
1998, 540 136 km, Дизел, 2-оски
Холандија, 's-Hertogenbosch
11 750 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840 LS Big Axle, 1998

Камион влекач MERCEDES-BENZ ACTROS 1840

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел ACTROS 1840
Година на производство 1997
Хидраулика
Боја бела
Локација Полска, Wałcz
Мотор/погонска група
 • излезна моќност: 400 hp (298 KW)
 • пренос: EPS
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
Кабина/внатрешност
 • кровен спојлер
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": камион влекач MERCEDES-BENZ ACTROS 1840

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": камион влекач MERCEDES-BENZ ACTROS 1840

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.