Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1840

Онлајн: 3мес 13ден

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел ACTROS 1840
Идентификација 671621
Година на производство 2002
Километража 875 000 km
Состојба одлична
Дата на прва регистрација 18.06.2002
Локација Белгија, GENK
Телефон +32 472 5...
Мотор/погонска група
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 400 hp (298 KW)
 • менувач: автоматски
 • пренос: Halbautomatisches Getriebe
 • моторна кочница
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • суспензија на предната оска
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
 • управувачки оски
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: кабина за спиење
 • светла за магла
 • штитник за сонце
 • електрични прозори
 • електрични огледала
 • клима уред
 • радио
11750 EUR
11 750
EUR
 • 723 498 MKD
 • 12 958 USD

Нето цена

Лизинг

Продавач
OPTIMA TRUCKS bvba
OPTIMA TRUCKS bvba Белгија
Повеќе од 3 години со Truck1
Локално време на дилерот
02:45
11 750
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1845
Mercedes-Benz ACTROS 1845
2014, 805 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, GENK
20 750 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1845, 2014
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1841 / 1941 2 STUCK /PIECES
Mercedes-Benz ACTROS 1841 / 1941 2 STUCK /PIECES
2011, 750 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, GENK
20 750 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1841 / 1941 2 STUCK /PIECES, 2011
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840 LS
Mercedes-Benz Actros 1840 LS
2002, 826 170 km, Дизел, 2-оски
Холандија, 's-Hertogenbosch
11 750 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840 LS, 2002
Камион влекач MERCEDES-BENZ ACTROS 1840
MERCEDES-BENZ ACTROS 1840
1997, 4x2, 2-оски
Полска, Wałcz
6 300 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ ACTROS 1840, 1997
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840
Mercedes-Benz Actros 1840
2001, 492 314 km
Белгија, Peer
12 300 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840, 2001
Камион влекач Mercedes-Benz MERCEDES ACTROS 1840
Mercedes-Benz MERCEDES ACTROS 1840
2001, 320 000 km
Франција, Aveyron
Камион влекач Mercedes-Benz MERCEDES ACTROS 1840, 2001
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840LS
Mercedes-Benz Actros 1840LS
2014, 1 048 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
19 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840LS, 2014
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840LS
Mercedes-Benz Actros 1840LS
1997, 746 001 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
10 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840LS, 1997
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840LS
Mercedes-Benz Actros 1840LS
1998, 1 171 194 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
10 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840LS, 1998
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840 LS
Mercedes-Benz Actros 1840 LS
1999, 583 705 km, Дизел, 2-оски
Холандија, 's-Hertogenbosch
11 750 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840 LS, 1999
Камион влекач Mercedes Actros 1840
Mercedes Actros 1840
1996, 919 000 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Mercedes Actros 1840, 1996
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840 Kompletzug 15Stk.
Mercedes-Benz Actros 1840 Kompletzug 15Stk.
2016, 320 000 km, 4x2, 2-оски
Австрија, Selzthal -(Liezen)
35 400 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840 Kompletzug 15Stk., 2016

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.