Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1835 manual

Онлајн: 1мес 19ден

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел Actros 1835 manual
Идентификација 30004790
Година на производство 1999
Километража 929 147 km
Дата на прва регистрација 10.09.1999
Нето тежина 7 200 kg
Бруто тежина 19 000 kg
Корисна носивост 11 800 kg
Боја црвена
Локација Белгија, Peer
Телефон +32 8930...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 2
 • поместување: 11 946 cc
 • менувач: рачен
 • пренос: Schaltgetriebe, 16-Gang
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер
 • суспензија на предната оска
 • конфигурација на оска: 4x2
 • управувачки оски
 • основа на тркалото: 3 700 mm
 • предни гуми: 295/80R22.5, 25%
 • задни гуми: 315/70R_22.5, 25%
Доплнително
 • тахограф
11800 EUR
11 800
EUR
 • 727 026 MKD
 • 13 900 USD

Нето цена

Продавач
Smeets & Zonen NV
Smeets & Zonen NV Белгија
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1
Локално време на дилерот
08:30
11 800
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1835 hydraulic NL truck
Mercedes-Benz Actros 1835 hydraulic NL truck
1997, 4x2
Белгија, Peer
10 250 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1835 hydraulic NL truck, 1997
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3355 manual steel/lames
Mercedes-Benz Actros 3355 manual steel/lames
2007, 1 041 532 km, 6x4
Белгија, Peer
36 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3355 manual steel/lames, 2007
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3353 lames manual 2x
Mercedes-Benz Actros 3353 lames manual 2x
2001, 970 667 km, 6x4
Белгија, Peer
30 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3353 lames manual 2x, 2001
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3353 manual/steel /4 lames
Mercedes-Benz Actros 3353 manual/steel /4 lames
2004, 125 842 km, 6x4
Белгија, Peer
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3353 manual/steel /4 lames, 2004
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3348 lames/manual 446'km
Mercedes-Benz Actros 3348 lames/manual 446'km
2002, 446 000 km, 6x4
Белгија, Peer
31 200 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3348 lames/manual 446'km, 2002
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3354 manual steel/lames 2x
Mercedes-Benz Actros 3354 manual steel/lames 2x
2005, 1 075 176 km, 6x4
Белгија, Peer
33 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 3354 manual steel/lames 2x, 2005
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840 manual
Mercedes-Benz Axor 1840 manual
2005, 857 205 km, 4x2
Белгија, Peer
10 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840 manual, 2005
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840
Mercedes-Benz Actros 1840
2001, 492 314 km
Белгија, Peer
12 300 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840, 2001
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1848
Mercedes-Benz Actros 1848
2000, 195 026 km, 4x2
Белгија, Peer
12 200 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1848, 2000
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1848
Mercedes-Benz Actros 1848
2002, 338 253 km, 4x2
Белгија, Peer
12 350 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1848, 2002
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1841
Mercedes-Benz Actros 1841
2005, 754 593 km, 4x2
Белгија, Peer
13 200 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1841, 2005
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845
Mercedes-Benz Actros 1845
2014, 752 930 km, 4x2
Белгија, Peer
16 700 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845, 2014

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.