Слични понуди

Камион влекач MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 1999
MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 1999
1999, 4x2, 2-оски
Полска, Wałcz
6 300 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 1999, 1999
Камион влекач Mercedes Actros 1835
Mercedes Actros 1835
1999, 659 000 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Mercedes Actros 1835, 1999
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1835 hydraulic
Mercedes-Benz Actros 1835 hydraulic
1998, 707 131 km, 4x2
Белгија, Peer
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1835 hydraulic, 1998
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1835 hydraulic NL truck
Mercedes-Benz Actros 1835 hydraulic NL truck
1997, 4x2
Белгија, Peer
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1835 hydraulic NL truck, 1997
Камион влекач MERCEDES-BENZ Actros 3343
MERCEDES-BENZ Actros 3343
1999, 720 000 km, 6x6, Дизел
Холандија
12 300 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ Actros 3343, 1999
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840 LS
Mercedes-Benz Actros 1840 LS
1999, 583 705 km, Дизел, 2-оски
Холандија, 's-Hertogenbosch
11 750 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840 LS, 1999
Камион влекач Mercedes Axor 1835
Mercedes Axor 1835
2002, 929 126 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Mercedes Axor 1835, 2002
Камион влекач Mercedes-Benz Actros
Mercedes-Benz Actros
3-оски
Холандија, Schiedam
Камион влекач Mercedes-Benz Actros
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS
Mercedes-Benz ACTROS
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS
Mercedes-Benz ACTROS
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS
Камион влекач Mercedes-Benz 1835 LS/1840/1846/Euro 3/Schalter
Mercedes-Benz 1835 LS/1840/1846/Euro 3/Schalter
2001, 782 364 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Sittensen
12 800 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz 1835 LS/1840/1846/Euro 3/Schalter, 2001
Камион влекач Mercedes-Benz Antos 1835 LS ADR HPEB Euro 6
Mercedes-Benz Antos 1835 LS ADR HPEB Euro 6
2012, 241 821 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 36151 Burghaun/Gruben
23 790 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Antos 1835 LS ADR HPEB Euro 6, 2012

Камион влекач MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 1999

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел ACTROS 1835 1999
Година на производство 1999
Боја црвена
Локација Полска, Wałcz
Мотор/погонска група
 • излезна моќност: 350 hp (260 KW)
 • пренос: EPS
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
Кабина/внатрешност
 • кровен спојлер
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": камион влекач MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 1999

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": камион влекач MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 1999

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.