Камион влекач MERCEDES-BENZ 2X Actros 1845 LS од Германија, 104000 EUR за продажба - ID: 7002628
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Камион влекач MERCEDES-BENZ 2X Actros 1845 LS

Онлајн: 1мес 26ден

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел 2X Actros 1845 LS
Година на производство 2022
Километража 3 000 km
Дата на прва регистрација 01.09.2022
Боја бела
Локација Германија, Reinfeld
Телефон +494025...
Мотор/погонска група
 • гориво: дизел
 • поместување: 12 800 cc
 • излезна моќност: 442 hp (329 KW)
 • менувач: автоматски
 • успорувач/олеснувач
 • моторна кочница
Шасија/суспензија
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
 • сопирачки: диск
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
Кабина/внатрешност
 • модел на кабина: ClassicSpace
 • кровен спојлер
 • штитник за сонце
 • клима уред
 • контролор на брзината
 • фрижидер

104 000 EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 6 437 943 MKD
 • ≈ 112 088 USD
Германија, Reinfeld
watch_later
Локално време на дилерот:
05:36
4.8
Осврти: 6
Доверлив
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач Mercedes Actros 2543 6x2 Tractor Unit
Mercedes Actros 2543 6x2 Tractor Unit
2014, 519 708 km, 6x2
Обединето Кралство, Cheadle
Камион влекач Mercedes Actros 2543 6x2 Tractor Unit, 2014
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1940 euro 6 ! 3-2017
Mercedes-Benz Actros 1940 euro 6 ! 3-2017
27 500 EUR
2017, 884 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, HEDEL
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1940 euro 6 ! 3-2017, 2017
Камион влекач Mercedes-Benz Actros ACTROS 1845LS 4X2 GIGASPACE
Mercedes-Benz Actros ACTROS 1845LS 4X2 GIGASPACE
21 299 EUR
2014, 1 069 728 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, NIJMEGEN
Камион влекач Mercedes-Benz Actros ACTROS 1845LS 4X2 GIGASPACE, 2014
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4x2 BigSpace
Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4x2 BigSpace
61 500 EUR
2019, 567 308 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4x2 BigSpace, 2019
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4x2 BigSpace
Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4x2 BigSpace
62 700 EUR
2019, 562 252 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Шпанија
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4x2 BigSpace, 2019
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4x2 BigSpace
Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4x2 BigSpace
29 500 EUR
2016, 951 842 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Полска
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4x2 BigSpace, 2016
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4x2 BigSpace
Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4x2 BigSpace
60 200 EUR
2019, 591 910 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Полска
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4x2 BigSpace, 2019
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4x2 BigSpace
Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4x2 BigSpace
62 300 EUR
2019, 544 456 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4x2 BigSpace, 2019
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4x2 BigSpace
Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4x2 BigSpace
59 900 EUR
2019, 582 900 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Литванија, Vilniaus
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4x2 BigSpace, 2019
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4x2 BigSpace
Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4x2 BigSpace
61 000 EUR
2019, 553 394 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Литванија, Vilniaus
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4x2 BigSpace, 2019
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4x2 BigSpace
Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4x2 BigSpace
28 800 EUR
2016, 955 285 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Литванија, Vilniaus
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4x2 BigSpace, 2016
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4x2 BigSpace
Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4x2 BigSpace
59 500 EUR
2019, 594 508 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Литванија, Vilniaus
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4x2 BigSpace, 2019
Камион влекач MERCEDES-BENZ Actros 1845 LS GigaSpace 4x2
MERCEDES-BENZ Actros 1845 LS GigaSpace 4x2
26 500 EUR
2015, 791 441 km, 4x2, Дизел
Чешка република, Brno
Камион влекач MERCEDES-BENZ Actros 1845 LS GigaSpace 4x2, 2015
Камион влекач MERCEDES-BENZ Actros 1845 BigSpace LS 4x2
MERCEDES-BENZ Actros 1845 BigSpace LS 4x2
89 500 EUR
2021, 276 383 km, 4x2, Дизел
Чешка република, Brno
Камион влекач MERCEDES-BENZ Actros 1845 BigSpace LS 4x2, 2021

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Tractor unit
t1 test unit - Dedic GmbH
t1 old