Слични понуди

Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1840
Mercedes-Benz ACTROS 1840
1997, 695 886 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
12 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1840, 1997
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1843 Mega Space (BIG AXLE / GOOD CONDITION)
Mercedes-Benz Actros 1843 Mega Space (BIG AXLE / GOOD CONDITION)
1997, 278 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Bree
10 250 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1843 Mega Space (BIG AXLE / GOOD CONDITION), 1997
Камион влекач Mercedes-Benz AXOR 1840 LS+MANUAL+HYDRAULIQUE+BIG AXLES
Mercedes-Benz AXOR 1840 LS+MANUAL+HYDRAULIQUE+BIG AXLES
2008, 429 117 km, 4x2
Белгија, Handzame
12 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz AXOR 1840 LS+MANUAL+HYDRAULIQUE+BIG AXLES, 2008
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840
Mercedes-Benz Actros 1840
2001, 492 314 km
Белгија, Peer
12 300 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840, 2001
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS
Mercedes-Benz Axor 1840LS
2006, 944 690 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
12 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS, 2006
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS
Mercedes-Benz Axor 1840LS
2009, 599 499 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
14 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS, 2009
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS
Mercedes-Benz Axor 1840LS
2010, 724 107 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
14 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS, 2010
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS
Mercedes-Benz Axor 1840LS
2010, 642 539 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
14 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS, 2010
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840 manual
Mercedes-Benz Axor 1840 manual
2005, 857 205 km, 4x2
Белгија, Peer
11 300 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840 manual, 2005
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS
Mercedes-Benz Axor 1840LS
2010, 623 434 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
14 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS, 2010
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840LS
Mercedes-Benz Actros 1840LS
1998, 226 137 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
11 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840LS, 1998
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS
Mercedes-Benz Axor 1840LS
2010, 1 028 280 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
14 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Axor 1840LS, 2010

Камион влекач Mercedes-Benz 1840 Big Axle

Бренд MERCEDES-BENZ
Идентификација T3789
Година на производство 1997
Километража 1 130 905 km
Дата на прва регистрација 11.02.1997
Нето тежина 6 650 kg
Локација Холандија, 's-Hertogenbosch
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 2
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 400 hp (298 KW)
 • менувач: автоматски
 • пренос: Halbautomatisches Getriebe
 • сила при поаѓање
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • суспензија на предната оска
 • број на оски: 2-оски
 • оските прават: : 1,2
 • основа на тркалото: 3 600 mm
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • предни гуми: 315/80, 30%
 • задни гуми: 315/80, 30%
Кабина/внатрешност
 • клима уред
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": камион влекач Mercedes-Benz 1840 Big Axle

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": камион влекач Mercedes-Benz 1840 Big Axle

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.