Камион влекач MERCEDES BENZ 1834 SK

Онлајн: 1год 10мес

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел 1834 SK
Година на производство 1992
Километража 481 325 km
Локација Полска, JANTAROWA 9 82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI, POLAND
Телефон +48 (602) 2...
Мотор/погонска група
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 340 hp (253 KW)
 • мотор: OM 441 LA
 • менувач: автоматски
 • пренос: EPS
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: кабина за спиење
8500 EUR
8 500
EUR
 • 522 669 MKD
 • 9 990 USD

Продавач
AUTO-CZĘŚCI J.J.ŁAJCA I K.ŁAJCA SPÓŁKA JAWNA
AUTO-CZĘŚCI J.J.ŁAJCA I K.ŁAJCA SPÓŁKA JAWNA Полска
Доверлив
Повеќе од 4 години со Truck1
Локално време на дилерот
07:14
8 500
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач MERCEDES-BENZ 1622
MERCEDES-BENZ 1622
1987, 4x2, Дизел
Полска, Nowy Dwór Gdański
5 500 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ 1622, 1987
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1834LS
Mercedes-Benz SK 1834LS
1995, 766 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
11 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1834LS, 1995
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1844
MERCEDES-BENZ SK 1844
1995, Дизел, 2-оски
Германија, München
8 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1844, 1995
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1748
MERCEDES-BENZ SK 1748
1989, Дизел, 2-оски
Германија, München
10 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1748, 1989
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1735
MERCEDES-BENZ SK 1735
1990, Дизел, 2-оски
Германија, München
10 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1735, 1990
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1838
MERCEDES-BENZ SK 1838
1993, Дизел, 2-оски
Германија, München
10 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1838, 1993
Камион влекач Mercedes-Benz 1834 LS - ZUGMASCHINE 24.000 KG - SATTELZUGM.
Mercedes-Benz 1834 LS - ZUGMASCHINE 24.000 KG - SATTELZUGM.
1996, 356 471 km
Германија
14 700 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz 1834 LS - ZUGMASCHINE 24.000 KG - SATTELZUGM., 1996
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1844LS
Mercedes-Benz SK 1844LS
1997, 623 983 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
13 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1844LS, 1997
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2635 13 axles
Mercedes-Benz SK 2635 13 axles
1999, 501 167 km, 6x4
Белгија, Peer
19 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2635 13 axles, 1999
Камион влекач Mercedes-Benz 1717 lames steel straight eng
Mercedes-Benz 1717 lames steel straight eng
1992, 449 915 km, 4x2
Белгија, Peer
12 700 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz 1717 lames steel straight eng, 1992
Камион влекач Mercedes-Benz DB 1222 SK 1 Hand
Mercedes-Benz DB 1222 SK 1 Hand
1990, 1 300 000 km, 4x2, 2-оски
Германија, 32107 Bad Salzuflen
5 800 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz DB 1222 SK 1 Hand, 1990
Камион влекач Mercedes-Benz SK 3353 - 8x4
Mercedes-Benz SK 3353 - 8x4
2000, 447 190 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Белгија, Wingene
33 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 3353 - 8x4, 2000

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.