Камион влекач MERCEDES BENZ 1834 SK

Онлајн: 1год 3мес

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел 1834 SK
Година на производство 1992
Километража 481 325 km
Локација Полска, JANTAROWA 9 82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI, POLAND
Телефон +48 (602) 2...
Мотор/погонска група
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 340 hp (253 KW)
 • мотор: OM 441 LA
 • менувач: автоматски
 • пренос: EPS
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: кабина за спиење
8500 EUR
8 500
EUR
 • 523 038 MKD
 • 9 206 USD

Продавач
AUTO-CZĘŚCI J.J.ŁAJCA I K.ŁAJCA SPÓŁKA JAWNA
AUTO-CZĘŚCI J.J.ŁAJCA I K.ŁAJCA SPÓŁKA JAWNA Полска
Доверлив
Повеќе од 4 години со Truck1
Локално време на дилерот
09:58
8 500
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач Mercedes-Benz SK 1834LS
Mercedes-Benz SK 1834LS
1995, 766 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, JANTAROWA 9 82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI, POLAND
11 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1834LS, 1995
Камион влекач Mercedes Benz SK 1748 4x2 tractor unit
Mercedes Benz SK 1748 4x2 tractor unit
1992, 523 000 km, Дизел
Словенија, JANTAROWA 9 82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI, POLAND
9 000 EUR
Камион влекач Mercedes Benz SK 1748 4x2 tractor unit, 1992
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1844
MERCEDES-BENZ SK 1844
1995, Дизел, 2-оски
Германија, JANTAROWA 9 82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI, POLAND
8 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1844, 1995
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1748
MERCEDES-BENZ SK 1748
1989, Дизел, 2-оски
Германија, JANTAROWA 9 82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI, POLAND
10 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1748, 1989
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1735
MERCEDES-BENZ SK 1735
1990, Дизел, 2-оски
Германија, JANTAROWA 9 82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI, POLAND
10 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1735, 1990
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1838
MERCEDES-BENZ SK 1838
1993, Дизел, 2-оски
Германија, JANTAROWA 9 82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI, POLAND
10 900 EUR
Камион влекач MERCEDES-BENZ SK 1838, 1993
Камион влекач Mercedes-Benz SK1948
Mercedes-Benz SK1948
1990, Дизел
Холандија, JANTAROWA 9 82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI, POLAND
13 750 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK1948, 1990
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1844LS
Mercedes-Benz SK 1844LS
1997, 623 983 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, JANTAROWA 9 82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI, POLAND
13 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1844LS, 1997
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2635 13 axles
Mercedes-Benz SK 2635 13 axles
1990, 501 167 km, 6x4
Белгија, JANTAROWA 9 82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI, POLAND
21 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2635 13 axles, 1990
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2629 - 6x4
Mercedes-Benz SK 2629 - 6x4
1989, 672 000 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Белгија, JANTAROWA 9 82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI, POLAND
23 350 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 2629 - 6x4, 1989
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1735 LS v8
Mercedes-Benz SK 1735 LS v8
1991, 843 567 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, JANTAROWA 9 82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI, POLAND
9 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz SK 1735 LS v8, 1991
Камион влекач Mercedes SK 2038
Mercedes SK 2038
1995, 323 424 km, 4x2, Дизел
Франција, JANTAROWA 9 82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI, POLAND
Камион влекач Mercedes SK 2038, 1995

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.