Камион влекач MERCEDES ACTROS 1840

Онлајн: 8мес 13ден

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел MERCEDES ACTROS 1840
Година на производство 2001
Километража 320 000 km
Тежина 19 000 kg
Локација Франција, Aveyron
Телефон +33 (0) 5 65...

Продавач
SOTRALOC
SOTRALOC Франција
Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1
Локално време на дилерот
06:01
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840
Mercedes-Benz Actros 1840
2001, 492 314 km
Белгија, Peer
12 300 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840, 2001
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1840
Mercedes-Benz ACTROS 1840
1997, 695 886 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
12 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1840, 1997
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840LS - ADR
Mercedes-Benz Actros 1840LS - ADR
2014, 1 048 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Белгија, Wingene
19 850 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840LS - ADR, 2014
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1840 drum compressor
Mercedes-Benz ACTROS 1840 drum compressor
2014, 647 941 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
23 950 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1840 drum compressor, 2014
Камион влекач Mercedes Actros 1843
Mercedes Actros 1843
2001, 663 580 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Mercedes Actros 1843, 2001
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840 Manual, Retarder, Airco, Hydraulic, Analoge tachograaf, Hub reduction
Mercedes-Benz Actros 1840 Manual, Retarder, Airco, Hydraulic, Analoge tachograaf, Hub reduction
2001, 604 000 km, 4x2, Дизел
Холандија, Ede
13 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840 Manual, Retarder, Airco, Hydraulic, Analoge tachograaf, Hub reduction, 2001
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840 Manual, Retarder, Airco, Hydraulic, Analoge tachograaf, Hub reduction
Mercedes-Benz Actros 1840 Manual, Retarder, Airco, Hydraulic, Analoge tachograaf, Hub reduction
2001, 641 000 km, 4x2, Дизел
Холандија, Ede
13 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840 Manual, Retarder, Airco, Hydraulic, Analoge tachograaf, Hub reduction, 2001
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840 HIAB 175-3
Mercedes-Benz Actros 1840 HIAB 175-3
1998, 726 547 km, 4x2
Белгија, Peer
15 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 1840 HIAB 175-3, 1998
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1840 f04 manual gearbox
Mercedes-Benz ACTROS 1840 f04 manual gearbox
2003, 204 005 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
12 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1840 f04 manual gearbox, 2003
Камион влекач Mercedes Axor 1840
Mercedes Axor 1840
2008, 821 522 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Mercedes Axor 1840, 2008
Камион влекач Mercedes Axor 1840
Mercedes Axor 1840
2007, 392 704 km, 4x2, Дизел
Романија, Chiajna
10 500 EUR
Камион влекач Mercedes Axor 1840, 2007
Камион влекач Mercedes Axor 1840
Mercedes Axor 1840
2011, 523 807 km, 4x2, Дизел
Франција, LIMAY
Камион влекач Mercedes Axor 1840, 2011

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.