Камиони влекачи MAN


1 751
Резултати пронајдени
   Страница 3 од 88 3/88   
Сортирај според:
Резултати по страница:
MAN TGX 18.440 XLX, Euro 6, NL TRUCK - камион влекач
 12
17 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
547 667 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 11 495 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 1ден

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2124

MAN TGA 360 Euro 3 - камион влекач
 20
6 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2007
757 368 km
4x2
360 hp
Корисна носивост: 12 120 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 1ден

TheTruckCompany

15

Белгија, Hooglede

Идентификација TC61125

MAN TGX 18.440 BLS, E 6, 2 Tanks, Intarder, DE  - камион влекач
 16
24 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
389 138 km
4x2
441 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2ден

Hegmann Nutzfahrzeuge GmbH

15

Германија, Bocholt

Идентификација Z8 123G

MAN TGX 18.440 BLS, E 6, Navi, 2 Tanks, Intarder, DE  - камион влекач
 18
23 990 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
498 267 km
4x2
441 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2ден

Hegmann Nutzfahrzeuge GmbH

15

Германија, Bocholt

Идентификација Z8 122G

MAN TGX 18.440 BLS, E 6, Seitenverkleidung, ACC, DE  - камион влекач
 18
22 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
514 345 km
4x2
441 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2ден

Hegmann Nutzfahrzeuge GmbH

15

Германија, Bocholt

Идентификација Z8 121G

MAN TGX 18.480 BLS, E 6, Intarder, 2 Tanks, DE  - камион влекач
 17
24 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
394 137 km
4x2
480 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2ден

Hegmann Nutzfahrzeuge GmbH

15

Германија, Bocholt

Идентификација Z8 124G

MAN TGX 18.440,XXL, Automatic,Retarder, E6 - камион влекач
 13
21 900 EUR

Камион влекач

2014
606 700 km
4x2
438 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2ден

MG Handel GmbH

8

Австрија, Hörsching

Идентификација 653661

MAN TGX 18.440 BLS - камион влекач
 11
14 600 EUR
Нето цена

Камион влекач

2010
441 hp
Корисна носивост: 11 020 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

9

Германија, Delbrück

Идентификација 19258

MAN TGX 18.440 BLS - камион влекач
 20
15 600 EUR
Нето цена

Камион влекач

2009
441 hp
Корисна носивост: 11 040 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

9

Германија, Delbrück

Идентификација 19257

MAN TGX 18.440 FLLS Lowliner - камион влекач
 19
9 600 EUR
Нето цена

Камион влекач

2007
441 hp
Корисна носивост: 10 125 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

9

Германија, Delbrück

Идентификација 19261

MAN TGX 18.440 BLS - камион влекач
 20
15 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2010
441 hp
Корисна носивост: 11 030 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

9

Германија, Delbrück

Идентификација 19264

MAN TGX 18.480 4X2 BLS - камион влекач
 18
32 500 EUR

Камион влекач

2014
534 971 km
4x2
479 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2ден

MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH

M

Австрија, Leopoldsdorf

Идентификација 0001179983

MAN TGX 26.480 6x2/2 BLS Euro 6 - камион влекач
 9
Прашајте за цена

Камион влекач

2014
360 000 km
Корисна носивост: 18 000 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 2ден

Euro Nor A/S

10

Данска, Padborg, Denmark

Идентификација 148

MAN 26.440 - камион влекач
 12
21 000 EUR

Камион влекач

2014
560 776 km
6x2
440 hp
Корисна носивост: 17 900 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 2ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 0204067

MAN 26.480 med Intarder - камион влекач
 12
24 500 EUR

Камион влекач

2014
435 218 km
6x2
480 hp
Корисна носивост: 17 950 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 2ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 0061187

MAN TGX 18.440 BLS, 4x2, XXL, Kompressor  - камион влекач
 14
23 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
499 520 km
4x2
441 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2ден

Eschen Nutzfahrzeuge GmbH

10

Германија, Stuhr

Идентификација 0472/19

MAN TGX 18.440 BLS (Scheckheftgepflegt bei MAN) - камион влекач
 4
14 900 EUR

Камион влекач

2014
940 000 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 10 025 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2ден

Lohmann CT-Line Nutzfahrzeuge UG

15

Германија, Bedburg-Hau

Идентификација 7657

MAN TGX 18.440 XLX BLS EURO 5  - камион влекач
 20
13 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
823 241 km
4x2
441 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2ден

Yourtrucks GmbH

9

Германија, Hilden

Идентификација 786

MAN TGX 18.440 4X2 BLS, XLX,Euro6, Intarder,CB-Funk - камион влекач
 12
33 900 EUR

Камион влекач

2015
547 411 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 9 950 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2ден

MAN Truck & Bus Deutschland GmbH - TopUsed Center (Hamburg)

M

Германија, D-22113 Hamburg

Идентификација 0001079037

MAN TGX 18.440 4X2 LLS-U,Euro6, XXL, Intarder, 2 Tanks - камион влекач
 10
52 900 EUR

Камион влекач

2016
183 907 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 9 925 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2ден

MAN Truck & Bus Deutschland GmbH - TopUsed Center (Hamburg)

M

Германија, D-22113 Hamburg

Идентификација 0001151686

   1 2 3 4 5 88   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.