Камиони влекачи MAN од Швајцарија


Сортирај според:
Резултати по страница:
MAN TGS 18.480 Hydro Drive  - камион влекач
 16
14 060 EUR
Нето цена

Камион влекач

2009
699 800 km
4x4
480 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 4ден

BAFAG AG

12

Швајцарија, Regensdorf

Идентификација c24_3906

 MAN - TGS 18.440 SZM ADR - камион влекач
 8
17 300 EUR

Камион влекач

2011
464 500 km
Корисна носивост: 11 000 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 7ден

Esmatrans AG

Швајцарија, CH-5272 Gansingen

Идентификација c24_19587

 MAN - TGA 26.430 - камион влекач
 5
15 900 EUR

Камион влекач

2006
506 215 km
Корисна носивост: 16 600 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 14ден

Esmatrans AG

Швајцарија, CH-5272 Gansingen

Идентификација c24_23008

 MAN - TGX 18.440 - камион влекач
 6
13 200 EUR

Камион влекач

2008
514 421 km
Корисна носивост: 11 000 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 14ден

Esmatrans AG

Швајцарија, CH-5272 Gansingen

Идентификација c24_22990

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.