Камион влекач MAN TGX 18.500 4X2 BLS од Австрија, 33900 EUR за продажба - ID: 7330025
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Камион влекач MAN TGX 18.500 4X2 BLS

Камион влекач MAN TGX 18.500 4X2 BLS: слика 1
Камион влекач MAN TGX 18.500 4X2 BLS: слика 2
Камион влекач MAN TGX 18.500 4X2 BLS: слика 3
Камион влекач MAN TGX 18.500 4X2 BLS: слика 4
Камион влекач MAN TGX 18.500 4X2 BLS: слика 5
Камион влекач MAN TGX 18.500 4X2 BLS: слика 6
Камион влекач MAN TGX 18.500 4X2 BLS: слика 7
Камион влекач MAN TGX 18.500 4X2 BLS: слика 8
Камион влекач MAN TGX 18.500 4X2 BLS: слика 9
Камион влекач MAN TGX 18.500 4X2 BLS: слика 10
Камион влекач MAN TGX 18.500 4X2 BLS: слика 11
Камион влекач MAN TGX 18.500 4X2 BLS: слика 12
Побарајте ги сите достапни фотографии

Онлајн: 4ден

Бренд MAN
Модел TGX 18.500 4X2 BLS
Број на оглас 0001654950
Година на производство 2017
Километража 801 914 km
VIN WMA06XZZ4JM772216
Дата на прва регистрација 01.12.2017
Бруто тежина 18 000 kg
Боја зелена, зелена
Локација Австрија, Leopoldsdorf
Телефон +43 2235...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 500 hp (372 KW)
 • менувач: автоматски
 • пренос: 122 gears
 • успорувач/олеснувач
 • ASR - регулација против пролизгување
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
 • ESP - електронска контрола на стабилноста
 • резервно тркало
 • лесни алуминиумски тркала
Кабина/внатрешност
 • кабина
 • тип на кабина: кабина за спиење
 • покривна плоча
 • светла за магла
 • електрични прозори
 • електрични огледала
 • централна брава
 • клима уред
 • контролор на брзината
 • број на кревети: 1
 • греење на седиштата
 • радио
 • MP3 плеер
 • компјутер за патување
Доплнително
 • имобилизатор

33 900 EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 083 691 MKD
 • ≈ 36 227 USD
Австрија, Leopoldsdorf
watch_later
Локално време на дилерот:
15:57
Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1
M MAN овластен дилер

Лица за контакт
person
Stefan Faderl
Deutsch, English

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци.

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач MAN TGX 18.500 4X2 BLS
MAN TGX 18.500 4X2 BLS
45 000 EUR
2018, 534 295 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Италија, Piacenza
Камион влекач MAN TGX 18.500 4X2 BLS
MAN TGX 18.500 4X2 BLS
2019, 465 526 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Португалија, ALVERCA DO RIBATEJO
Камион влекач MAN TGX 18.500 4X2 BLS
MAN TGX 18.500 4X2 BLS
37 900 EUR
2017, 648 176 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Австрија, Leopoldsdorf
Камион влекач MAN TGX 18.500 4X2 BLS
MAN TGX 18.500 4X2 BLS
35 000 EUR
2017, 772 638 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Австрија, Leopoldsdorf
Камион влекач MAN TGX 18.500 4X2 BLS
MAN TGX 18.500 4X2 BLS
33 000 EUR
2017, 838 805 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Австрија, Leopoldsdorf
Камион влекач MAN TGX 18.500 4x2 BLS
MAN TGX 18.500 4x2 BLS
62 500 EUR
2017, 320 572 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Kirchberg
Камион влекач MAN TGX 18.500 4X2 BLS
MAN TGX 18.500 4X2 BLS
44 443 EUR
401 937 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 22113 Hamburg
Камион влекач MAN TGX 18.500 4X2 BLS "Retarder"
MAN TGX 18.500 4X2 BLS "Retarder"
37 587 EUR
2017, 578 045 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Данска, Padborg
Камион влекач MAN TGX 18.500 4X2 BLS "Retarder"
MAN TGX 18.500 4X2 BLS "Retarder"
34 903 EUR
2017, 694 210 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Данска, Padborg
Камион влекач MAN TGX 18.500 4x2 BLS Kipphydraulik
MAN TGX 18.500 4x2 BLS Kipphydraulik
55 226 EUR
2017, 395 657 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Kirchberg
Камион влекач MAN TGX 18.500 4x2 BLS Standard
MAN TGX 18.500 4x2 BLS Standard
57 000 EUR
2017, 424 240 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Kirchberg
Камион влекач MAN TGX 18.500 4x2 BLS Standard
MAN TGX 18.500 4x2 BLS Standard
59 519 EUR
2017, 310 421 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Kirchberg
Камион влекач MAN TGX 18.500 4X2 BLS
MAN TGX 18.500 4X2 BLS
45 000 EUR
2018, 534 295 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Италија, Piacenza
Камион влекач MAN TGX 18.500 4X2 BLS
MAN TGX 18.500 4X2 BLS
50 000 EUR
2018, 488 307 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Италија, Piacenza
Погледнете ги сите
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

33 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 083 691 MKD
 • ≈ 36 227 USD

MAN TGX 18.500 4X2 BLS

t1 old test unit
t1 test unit - Tractor unit
t1 test unit - MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH
t1 old