Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS од Австрија, 46900 EUR за продажба - ID: 7100910
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS

Онлајн: 23ден

Бренд MAN
Модел TGX 18.460 4X2 BLS
Број на оглас 0001418305
Година на производство 2018
Километража 604 241 km
VIN WMA06XZZ1JM778118
Дата на прва регистрација 01.03.2018
Бруто тежина 18 000 kg
Боја бела, бела
Локација Австрија, Leopoldsdorf
Телефон +43 2235...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 459 hp (342 KW)
 • менувач: автоматски
 • пренос: 122 gears
 • успорувач/олеснувач
 • ASR - регулација против пролизгување
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
 • ESP - електронска контрола на стабилноста
Кабина/внатрешност
 • кабина
 • тип на кабина: кабина за спиење
 • светла за магла
 • електрични прозори
 • електрични огледала
 • централна брава
 • клима уред
 • контролор на брзината
 • број на кревети: 1
 • греење на седиштата
 • радио
 • MP3 плеер
 • bluetooth
 • микрофон
 • систем на навигација
 • компјутер за патување
Доплнително
 • имобилизатор

46 900 EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 903 265 MKD
 • ≈ 50 547 USD
Австрија, Leopoldsdorf
watch_later
Локално време на дилерот:
06:27
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1
M MAN овластен дилер

Лица за контакт
Alexander Novoszel
Deutsch, English
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS
MAN TGX 18.460 4X2 BLS
56 000 EUR
2018, 591 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Италија, Piacenza
Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS, 2018
Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS
MAN TGX 18.460 4X2 BLS
2018, 250 058 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Португалија, ALVERCA DO RIBATEJO
Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS, 2018
Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS
MAN TGX 18.460 4X2 BLS
51 900 EUR
2018, 419 153 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Apeldoorn
Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS, 2018
Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS
MAN TGX 18.460 4X2 BLS
44 900 EUR
2018, 554 819 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Apeldoorn
Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS, 2018
Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS
MAN TGX 18.460 4X2 BLS
56 000 EUR
2018, 591 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Италија, Piacenza
Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS, 2018
Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS
MAN TGX 18.460 4X2 BLS
55 000 EUR
2018, 621 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Италија, Piacenza
Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS, 2018
Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS
MAN TGX 18.460 4X2 BLS
52 000 EUR
2018, 591 007 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Италија, Piacenza
Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS, 2018
Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS
MAN TGX 18.460 4X2 BLS
55 000 EUR
2018, 624 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Италија, Piacenza
Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS, 2018
Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS
MAN TGX 18.460 4X2 BLS
2018, 250 058 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Португалија, ALVERCA DO RIBATEJO
Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS, 2018
Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS
MAN TGX 18.460 4X2 BLS
47 000 EUR
2018, 650 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Италија, Piacenza
Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS, 2018
Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS
MAN TGX 18.460 4X2 BLS
47 000 EUR
2018, 630 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Италија, Piacenza
Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS, 2018
Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS
MAN TGX 18.460 4X2 BLS
47 000 EUR
2018, 650 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Италија, Piacenza
Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS, 2018
Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS
MAN TGX 18.460 4X2 BLS
2018, 674 058 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Португалија, ALVERCA DO RIBATEJO
Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS, 2018
Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS
MAN TGX 18.460 4X2 BLS
2018, 658 468 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Португалија, ALVERCA DO RIBATEJO
Камион влекач MAN TGX 18.460 4X2 BLS, 2018

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Tractor unit
t1 test unit - MAN Truck & Bus Vertrieb Österreich GesmbH
t1 old