Камион влекач MAN TGX 18.440 4x4 SZM Hydrodrive - Kipphyd. Euro 6

Онлајн: 5мес 12ден

Бренд MAN
Модел TGX
Идентификација T500031
Година на производство 2016
Километража 224 179 km
Бруто тежина 20 500 kg
Хидраулика
Боја црвена
Локација Германија, Kaufungen
Телефон +495613...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • поместување: 12 419 cc
 • излезна моќност: 441 hp (328 KW)
 • менувач: рачен
 • успорувач/олеснувач
Шасија/суспензија
 • конфигурација на оска: 4x4
 • број на оски: 2-оски
 • погон на сите тркала
Кабина/внатрешност
 • клима уред
49500 EUR
49 500
EUR
 • 3 026 861 MKD
 • 53 688 USD

Нето цена

Продавач
Golec Nutzfahrzeuge
Golec Nutzfahrzeuge Германија
Локално време на дилерот
23:45
Лица за контакт
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski
49 500
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
2016, 212 628 km, 4x4, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
49 500 EUR
Камион влекач MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6, 2016
Камион влекач MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
2016, 275 606 km, 4x4, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
49 500 EUR
Камион влекач MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6, 2016
Камион влекач MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
2016, 245 711 km, 4x4, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
49 500 EUR
Камион влекач MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6, 2016
Камион влекач MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
2016, 233 332 km, 4x4, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
49 500 EUR
Камион влекач MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6, 2016
Камион влекач MAN TGS 18.480 4x2 BLS SZM Eur5 Kipphyd. Doppelkreis
MAN TGS 18.480 4x2 BLS SZM Eur5 Kipphyd. Doppelkreis
2013, 350 372 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
25 500 EUR
Камион влекач MAN TGS 18.480 4x2 BLS SZM Eur5 Kipphyd. Doppelkreis, 2013
Камион влекач MAN TGS 18.420 4x4 Kipphyd. Intarder
MAN TGS 18.420 4x4 Kipphyd. Intarder
2018, 201 340 km, 4x4, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
33 900 EUR
Камион влекач MAN TGS 18.420 4x4 Kipphyd. Intarder, 2018
Камион влекач MAN TGS 18.460 BL 4x4 Euro 6 SZM Kipph. Winterdienst
MAN TGS 18.460 BL 4x4 Euro 6 SZM Kipph. Winterdienst
2018, 13 592 km, 4x4, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
69 900 EUR
Камион влекач MAN TGS 18.460 BL 4x4 Euro 6 SZM Kipph. Winterdienst, 2018
Камион влекач Mercedes-Benz Arocs 1848 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft
Mercedes-Benz Arocs 1848 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft
2016, 428 435 km, 4x4, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
49 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Arocs 1848 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft, 2016
Камион влекач Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft
Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft
2016, 199 345 km, 4x4, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
54 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Arocs 1845 LS 4x4 HAD *Kipphyd. Euro6 Blatt/Luft, 2016
Камион влекач Scania G500 6x4 Euro 6 SZM Kran Palfinger PK42002
Scania G500 6x4 Euro 6 SZM Kran Palfinger PK42002
2019, 280 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Германија, Kaufungen
239 900 EUR
Камион влекач Scania G500 6x4 Euro 6 SZM Kran Palfinger PK42002, 2019
Камион влекач Scania G500 6x4 Euro 6 SZM Kran Palfinger PK42002
Scania G500 6x4 Euro 6 SZM Kran Palfinger PK42002
2019, 280 km, 6x4, Дизел, 3-оски
Германија, Kaufungen
239 900 EUR
Камион влекач Scania G500 6x4 Euro 6 SZM Kran Palfinger PK42002, 2019
Камион влекач Scania R440 4x2 SZM mit Kipphydraulik Euro 5 Luft- Luft
Scania R440 4x2 SZM mit Kipphydraulik Euro 5 Luft- Luft
2011, 165 016 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
22 900 EUR
Камион влекач Scania R440 4x2 SZM mit Kipphydraulik Euro 5 Luft- Luft, 2011

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.