Камион влекач MAN TGS 18.440 4x2 Euro 6 SZM + CARNEHL Kippaufl

Онлајн: 1мес 2ден

Бренд MAN
Модел TGS 18.440
Идентификација G170028
Година на производство 2016
Километража 309 513 km
Бруто тежина 18 000 kg
Хидраулика
Боја сина
Локација Германија, Kaufungen
Телефон +495613...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • поместување: 12 419 cc
 • излезна моќност: 441 hp (328 KW)
 • менувач: автоматски
 • успорувач/олеснувач
Шасија/суспензија
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
Кабина/внатрешност
 • клима уред
33500 EUR
33 500
EUR
 • 2 064 146 MKD
 • 40 762 USD

Нето цена

Продавач
Golec Nutzfahrzeuge
Golec Nutzfahrzeuge Германија
Повеќе од 1 година со Truck1
Локално време на дилерот
12:42
Лица за контакт
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski
33 500
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач MAN TGS 18.510 4x2 BLS - Kipphydraulik und ADR
MAN TGS 18.510 4x2 BLS - Kipphydraulik und ADR
2021, 13 500 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Луксембург, NIEDERANVEN
103 000 EUR
Камион влекач MAN TGS 18.510 4x2 BLS - Kipphydraulik und ADR, 2021
Камион влекач MAN TGX 41.680 10X4/6 BBS
MAN TGX 41.680 10X4/6 BBS
2010, 272 220 km, 5-оски
Германија, Essen
82 000 EUR
Камион влекач MAN TGX 41.680 10X4/6 BBS, 2010
Камион влекач MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
2016, 275 606 km, 4x4, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
49 500 EUR
Камион влекач MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6, 2016
Камион влекач MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
2016, 245 711 km, 4x4, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
49 500 EUR
Камион влекач MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6, 2016
Камион влекач MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6
2016, 233 368 km, 4x4, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
49 500 EUR
Камион влекач MAN TGX 18.440 4x4H SZM - Kipphyd. Euro 6, 2016
Камион влекач MAN TGS 18.500 4x4 EURO6 SZM TOP!
MAN TGS 18.500 4x4 EURO6 SZM TOP!
2017, 322 035 km, 4x4, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
48 900 EUR
Камион влекач MAN TGS 18.500 4x4 EURO6 SZM TOP!, 2017
Камион влекач MAN TGX 18.460 4x4H SZM Hydrodrive - Kipphyd. Euro 6
MAN TGX 18.460 4x4H SZM Hydrodrive - Kipphyd. Euro 6
2017, 453 746 km, 4x4, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
39 900 EUR
Камион влекач MAN TGX 18.460 4x4H SZM Hydrodrive - Kipphyd. Euro 6, 2017
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1845 4x2 SZM Streamspace Kipphydraulik
Mercedes-Benz ACTROS 1845 4x2 SZM Streamspace Kipphydraulik
2018, 226 200 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
52 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz ACTROS 1845 4x2 SZM Streamspace Kipphydraulik, 2018
Камион влекач DAF XF105.480 4x2 Euro 5 Kran Palfinger 16001 Funk
DAF XF105.480 4x2 Euro 5 Kran Palfinger 16001 Funk
2013, 682 679 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
38 900 EUR
Камион влекач DAF XF105.480 4x2 Euro 5 Kran Palfinger 16001 Funk, 2013
Камион влекач DAF XF105.480 4x2 Euro 5 Kran Palfinger 16001 Funk
DAF XF105.480 4x2 Euro 5 Kran Palfinger 16001 Funk
2013, 682 679 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Kaufungen
38 900 EUR
Камион влекач DAF XF105.480 4x2 Euro 5 Kran Palfinger 16001 Funk, 2013
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 4163 8x4 Eur6 Schwerlast 150 Ton Retarder
Mercedes-Benz Actros 4163 8x4 Eur6 Schwerlast 150 Ton Retarder
2015, 393 397 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
89 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 4163 8x4 Eur6 Schwerlast 150 Ton Retarder, 2015
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 4163 8x4 Eur6 Schwerlast 150 Ton Retarder
Mercedes-Benz Actros 4163 8x4 Eur6 Schwerlast 150 Ton Retarder
2015, 393 397 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
89 900 EUR
Камион влекач Mercedes-Benz Actros 4163 8x4 Eur6 Schwerlast 150 Ton Retarder, 2015
Камион влекач MAN - TGS 18.440 SZM ADR
MAN - TGS 18.440 SZM ADR
2011, 464 500 km
Швајцарија, Gansingen
14 500 EUR
Камион влекач MAN - TGS 18.440 SZM ADR, 2011
Камион влекач MAN TGS 18.440 XLX 4x4 Hydrodrive /Euro 6 /Schalt
MAN TGS 18.440 XLX 4x4 Hydrodrive /Euro 6 /Schalt
2016, 385 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Korschenbroich
28 900 EUR
Камион влекач MAN TGS 18.440 XLX 4x4 Hydrodrive /Euro 6 /Schalt, 2016

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.