Камион влекач MAN TGA 410 E2 manual pump

Онлајн: 4мес 9ден

Бренд MAN
Модел TGA 410 E2 manual pump
Идентификација 30004464
Година на производство 2003
Километража 964 926 km
Дата на прва регистрација 13.01.2003
Нето тежина 7 175 kg
Бруто тежина 19 000 kg
Корисна носивост 11 825 kg
Локација Белгија, Peer
Телефон +32 8930...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 2
 • поместување: 11 967 cc
 • излезна моќност: 410 hp (305 KW)
 • менувач: автоматски
 • пренос: Automatikgetriebe
 • успорувач/олеснувач
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • суспензија на предната оска
 • конфигурација на оска: 4x2
 • управувачки оски
 • основа на тркалото: 3 700 mm
 • предни гуми: 315/80R22.5, 25%
 • задни гуми: 315/80R22.5, 25%
Кабина/внатрешност
 • штитник за сонце
 • радио
 • CD плеер
Доплнително
 • тахограф
8200 EUR
8 200
EUR
 • 505 497 MKD
 • 9 762 USD

Нето цена

Продавач
Smeets & Zonen NV
Smeets & Zonen NV Белгија
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1
Локално време на дилерот
12:20
8 200
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач MAN TGA 18.440 manual Hydraulic/heavy choses
MAN TGA 18.440 manual Hydraulic/heavy choses
2008, 665 099 km, 4x2
Белгија, Peer
9 200 EUR
Камион влекач MAN TGA 18.440 manual Hydraulic/heavy choses, 2008
Камион влекач Renault Magnum 440 manual
Renault Magnum 440 manual
2003, 465 205 km, 4x2
Белгија, Peer
6 900 EUR
Камион влекач Renault Magnum 440 manual, 2003
Камион влекач Renault Premium 400 manual pump
Renault Premium 400 manual pump
1998, 850 344 km, 4x2
Белгија, Peer
7 200 EUR
Камион влекач Renault Premium 400 manual pump, 1998
Камион влекач Scania 124 360 manual pump!
Scania 124 360 manual pump!
1997, 143 854 km, 4x2
Белгија, Peer
7 700 EUR
Камион влекач Scania 124 360 manual pump!, 1997
Камион влекач Renault Premium 400 manual pump
Renault Premium 400 manual pump
1999, 802 935 km, 4x2
Белгија, Peer
Камион влекач Renault Premium 400 manual pump, 1999
Камион влекач Renault Premium 340 manual pump
Renault Premium 340 manual pump
1999, 742 302 km, 4x2
Белгија, Peer
6 800 EUR
Камион влекач Renault Premium 340 manual pump, 1999
Камион влекач Renault Premium 400 manual pump
Renault Premium 400 manual pump
2000, 1 047 025 km, 4x2
Белгија, Peer
Камион влекач Renault Premium 400 manual pump, 2000
Камион влекач Renault Premium 410 DXI manual intarder
Renault Premium 410 DXI manual intarder
2008, 957 950 km, 4x2
Белгија, Peer
7 400 EUR
Камион влекач Renault Premium 410 DXI manual intarder, 2008
Камион влекач DAF 105 XF 410 manual motor BROKEN
DAF 105 XF 410 manual motor BROKEN
2008, 960 371 km, 4x2
Белгија, Peer
6 750 EUR
Камион влекач DAF 105 XF 410 manual motor BROKEN, 2008
Камион влекач DAF 105 XF 410 SpaceCab manual low km
DAF 105 XF 410 SpaceCab manual low km
2008, 690 321 km, 4x2
Белгија, Peer
10 200 EUR
Камион влекач DAF 105 XF 410 SpaceCab manual low km, 2008
Камион влекач Renault Premium 340 manual pump 613"km
Renault Premium 340 manual pump 613"km
2001, 613 946 km, 4x2
Белгија, Peer
8 700 EUR
Камион влекач Renault Premium 340 manual pump 613"km, 2001
Камион влекач MAN TGA 18.430
MAN TGA 18.430
2006, 816 510 km, 4x2
Белгија, Peer
6 900 EUR
Камион влекач MAN TGA 18.430, 2006

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.