Камиони влекачи KENWORTH


0
Резултати пронајдени
Погледни исто така

Слични понуди

MAN TGX680 retarder !!! - камион влекач
 10
Прашајте за цена

Камион влекач

2008
1 057 647 km
4x2
680 hp

Онлајн: 1час 27мин

VLASTUIN TRUCK-EN TRAILERTRADING B.V.

Холандија, RENSWOUDE

Volvo FH 460 + Euro 6+chassis FB - камион влекач
 20
28 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
569 609 km
4x2
460 hp
Корисна носивост: 11 049 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 6час 23мин

Trucks Roosendaal

Холандија, Roosendaal

Идентификација 707608

Volvo FH 500 4X2 EURO 6 icm schuifzeiloplegger - камион влекач
 6
Прашајте за цена

Камион влекач

2014
643 100 km
510 hp
Корисна носивост: 10 694 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 9час 49мин

HE TRADING

Холандија, Ede

Идентификација 07BNZ5

DAF XF 105.410 + Euro 5 + Retarder - камион влекач
 20
Прашајте за цена

Камион влекач

2007
1 564 496 km
4x2
410 hp
Корисна носивост: 11 260 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 9час 53мин

Trucks Roosendaal

Холандија, Roosendaal

Идентификација 752016

Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4X2 Retarder Standklima 2x Tank BigSpace Euro 6 - камион влекач
 17
39 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
195 389 km
4x2
450 hp

Онлајн: 10час 37мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70127561

MAN TGS 18.440 4X2 LX Intarder Hydraulik Euro 6 - камион влекач
 20
21 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
426 022 km
4x2
440 hp

Онлајн: 10час 57мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70127995

DAF XF105.460 4X2 SSC Intarder 2x Tanks Euro 5 - камион влекач
 15
9 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
1 230 688 km
4x2
460 hp
Корисна носивост: 9 730 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 10час 57мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70127500

Scania R 440 / Retarder / Stand Klima HOLLAND TRUCK - камион влекач
 9
10 399 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
1 200 000 km
4x2
441 hp
Корисна носивост: 11 630 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 10час 57мин

Kulk Trucks

Холандија, Katwijk

Идентификација BZSX80

Mercedes-Benz Actros 1840 LS 4X2 ACC Retarder 2x Tanks GigaSpace Euro 6 - камион влекач
 16
24 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
633 100 km
4x2
400 hp
Корисна носивост: 9 878 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 10час 57мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70126690

Mercedes-Benz Antos 1835 LS 4X2 Retarder ACC 2x Tanks Navi ClassicSpace Euro 6 - камион влекач
 16
38 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
52 559 km
4x2
350 hp

Онлајн: 11час 5мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70127121

Renault T 460 4X2 Retarder 2x Tanks Sleep Euro 6 - камион влекач
 15
18 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
494 708 km
4x2
460 hp

Онлајн: 11час 7мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70127334

DAF XF105.460 4X2 SSC Intarder 2x Tanks Euro 5 - камион влекач
 16
12 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2009
986 075 km
4x2
460 hp

Онлајн: 11час 7мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70127505

MAN TGX 18.480 4X2 XLX Intarder ACC Standklima Navi 2x Tanks Euro 6 - камион влекач
 17
20 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
544 033 km
4x2
480 hp

Онлајн: 11час 7мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70127948

Scania G410 4X2 Retarder ADR ACC Navi Euro 6 - камион влекач
 13
22 200 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
416 111 km
4x2
410 hp

Онлајн: 11час 7мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70127758

Mercedes-Benz Actros 1848 LS 4X2 Retarder ACC Standklima BigSpace Euro 6 - камион влекач
 17
33 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
414 768 km
4x2
480 hp

Онлајн: 11час 7мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70127145

Volvo FH 500 6X2 XL VEB+ Liftachse Navi Euro 6 - камион влекач
 17
64 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2018
259 082 km
6x2
500 hp
Корисна носивост: 15 460 kg
Бруто тежина: 25 000 kg

Онлајн: 11час 37мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70127103

Scania G410 4X2 Retarder ADR ACC Navi Euro 6 - камион влекач
 13
24 100 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
316 453 km
4x2
410 hp

Онлајн: 11час 37мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70127752

Renault T480 4X2 2x Tanks Sleep Euro 6 - камион влекач
 14
15 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
721 342 km
4x2
480 hp

Онлајн: 11час 37мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70127329

Renault T 480 4X2 Standklima 2x Tanks Sleep Euro 6 - камион влекач
 15
24 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
500 814 km
4x2
480 hp

Онлајн: 11час 47мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70127916

DAF XF 105.460 SUPER SPACECAB - камион влекач
 10
13 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
981 000 km
4x2
462 hp
Корисна носивост: 9 739 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 14час 53мин

Van Schaften Trucks Import Export

14

Холандија, Schiedam

Идентификација 20651

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.