Камиони влекачи KENWORTH


1
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Kenworth W 900 6x4 USA SHOWTRUCK  - камион влекач
 5
53 900 EUR

Камион влекач

1996
750 000 km
6x4

Онлајн: 7год 9мес

Trailerpartner A/S

8

Данска, Aabenraa

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.