Камиони влекачи IVECO од Швајцарија


2
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Iveco 440 S45T STRALIS - камион влекач
 4
14 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
Корисна носивост: 10 400 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 11мес 30ден

Esmatrans AG

Швајцарија, CH-5272 Gansingen

Идентификација 80852

Iveco 50 C 18 DPF SZM 3,5t - камион влекач
 4
11 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2010
Корисна носивост: 1 195 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1год

Esmatrans AG

Швајцарија, CH-5272 Gansingen

Идентификација 114277

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.