Камиони влекачи IVECO од Швајцарија


Сортирај според:
Резултати по страница:
Iveco Stralis AS440S50TXP - камион влекач
 11
13 618.02 EUR

Камион влекач

2009
585 589 km
6x2
500 hp
Корисна носивост: 17 200 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 3ден

Iveco (Schweiz) AG

I

Швајцарија, 5604 Hendschiken

Идентификација GT190229H

 Iveco - 50 C 17 Daily - камион влекач
 5
5 500 EUR

Камион влекач

2005
212 971 km
Корисна носивост: 1 270 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 7ден

Esmatrans AG

Швајцарија, CH-5272 Gansingen

Идентификација c24_21821

 Iveco - 440 S45T Stralis - камион влекач
 4
12 800 EUR

Камион влекач

2012
671 284 km
Корисна носивост: 10 400 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 7ден

Esmatrans AG

Швајцарија, CH-5272 Gansingen

Идентификација c24_19589

 Iveco - 50 C 18 DPF Daily - камион влекач
 4
9 100 EUR

Камион влекач

2010
234 300 km
Корисна носивост: 1 195 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 7ден

Esmatrans AG

Швајцарија, CH-5272 Gansingen

Идентификација c24_19500

Iveco Iveco - 50 C 18 DPF - камион влекач
 4
9 100 EUR
Нето цена

Камион влекач, комбе

2010
229 279 km
Корисна носивост: 1 195 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 2мес 27ден

Esmatrans AG

Швајцарија, CH-5272 Gansingen

Идентификација c24_23077

Iveco Iveco - 50 C 17 Daily3500 - камион влекач
 4
5 500 EUR
Нето цена

Камион влекач, комбе

2005
212 971 km
Корисна носивост: 1 270 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 2мес 27ден

Esmatrans AG

Швајцарија, CH-5272 Gansingen

Идентификација c24_23082

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.