Камиони влекачи IVECO од Романија


   Страница 1 од 3 1/3   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Iveco Stralis AS440S48TP - камион влекач
 10
32 000 EUR

Камион влекач

2016
481 684 km
4x2
479 hp

Онлајн: 1мес 7ден

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Романија, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

Идентификација C319032

Iveco As440tp 500 - камион влекач
 8
20 500 EUR

Камион влекач

2015
421 517 km
4x2
500 hp
Бруто тежина: 19 800 kg

Онлајн: 4ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Iveco At440s43t - камион влекач
 8
7 500 EUR

Камион влекач

2007
495 091 km
4x2
430 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 14ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Iveco At440s43t - камион влекач
 8
5 900 EUR

Камион влекач

2007
689 657 km
4x2
430 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 23ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Iveco 440e43t eurotech - камион влекач
 7
4 300 EUR

Камион влекач

2003
1 315 496 km
4x2
430 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 23ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Iveco As440tp 500 - камион влекач
 8
20 400 EUR

Камион влекач

2015
556 497 km
4x2
500 hp
Бруто тежина: 19 800 kg

Онлајн: 23ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Iveco Stralis 440 s 43t - камион влекач
 8
4 500 EUR

Камион влекач

2002
973 523 km
4x2
430 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 23ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Iveco As440s46tp - камион влекач
 8
19 500 EUR

Камион влекач

2013
540 996 km
4x2
460 hp
Бруто тежина: 19 800 kg

Онлајн: 23ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Iveco As 440tp 500 - камион влекач
 8
21 500 EUR

Камион влекач

2015
492 216 km
4x2
500 hp
Бруто тежина: 19 800 kg

Онлајн: 1мес 7ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Iveco Stralis AS440S48TP - камион влекач
 10
32 000 EUR

Камион влекач

2016
481 684 km
4x2
479 hp

Онлајн: 1мес 7ден

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Романија, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

Идентификација C319032

Iveco As440s50tp - камион влекач
 8
27 500 EUR

Камион влекач

2017
366 003 km
4x2
500 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 9ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Iveco Stralis AS440S46TP - камион влекач
 10
20 200 EUR

Камион влекач

2015
274 428 km
4x2
459 hp

Онлајн: 1мес 16ден

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Романија, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

Идентификација C313459

Iveco Stralis AS440S46TFP LT - камион влекач
 11
21 000 EUR

Камион влекач

2015
416 300 km
4x2
459 hp

Онлајн: 1мес 16ден

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Романија, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

Идентификација C311110

Iveco Stralis AS440S46T/P - камион влекач
 10
18 900 EUR

Камион влекач

2015
356 011 km
4x2
459 hp
Корисна носивост: 10 200 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 16ден

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Романија, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

Идентификација C316012

Iveco Stralis AS440S46TP - камион влекач
 10
38 700 EUR

Камион влекач

2016
263 744 km
4x2
459 hp

Онлајн: 1мес 16ден

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Романија, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

Идентификација C346086

Iveco Stralis AS440S50TP - камион влекач
 10
18 000 EUR

Камион влекач

2014
525 174 km
4x2
500 hp

Онлајн: 1мес 16ден

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Романија, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

Идентификација C287325

Iveco Stralis AS440S46T/P - камион влекач
 10
19 200 EUR

Камион влекач

2015
311 434 km
4x2
459 hp
Корисна носивост: 10 800 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 16ден

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Романија, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

Идентификација C316015

Iveco Stralis AS440S46TP - камион влекач
 8
16 500 EUR

Камион влекач

2013
575 375 km
4x2
449 hp

Онлајн: 1мес 16ден

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Романија, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

Идентификација C275479

Iveco Stralis AS440S46T/P - камион влекач
 10
19 200 EUR

Камион влекач

2015
315 798 km
4x2
459 hp
Корисна носивост: 10 800 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 16ден

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Романија, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

Идентификација C316020

Iveco Stralis AS440S46T/P - камион влекач
 10
18 900 EUR

Камион влекач

2015
328 334 km
4x2
459 hp

Онлајн: 1мес 16ден

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Романија, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

Идентификација C314277

Iveco Stralis AS440S46T/P - камион влекач
 10
20 200 EUR

Камион влекач

2015
290 462 km
4x2
459 hp

Онлајн: 1мес 16ден

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Романија, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

Идентификација C313361

1 2 3   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.