Камиони влекачи IVECO од Полска


17
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
IVECO Stralis 480, HI-Way, Stell/Air - Air, Automat - камион влекач
 20
28 950 EUR

Камион влекач

2016
68 218 km
4x2
480 hp

Онлајн: 8ден

Karo Truck Import -Export

Полска, WOLSZTYN

IVECO Stralis 450, Steel /Air, Automat - камион влекач
 14
4 950 EUR

Камион влекач

2007
955 407 km
6x2
450 hp

Онлајн: 8ден

Karo Truck Import -Export

Полска, WOLSZTYN

IVECO Stralis 500, Steel /Air, CURSOR 13, Manual - камион влекач
 20
6 500 EUR

Камион влекач

2006
1 125 695 km
4x2
500 hp

Онлајн: 8ден

Karo Truck Import -Export

Полска, WOLSZTYN

Iveco AS 440S46 t/p 4x2 hi-way - камион влекач
 20
6 500 EUR
Аукција

Камион влекач

2015
453 hp

Онлајн: 9ден

Troostwijk Auctions

Полска, Aleja Krakowska 44, Grzędy, 05-550

Идентификација 6064116

Iveco As 460S46 t/p 4x2 hi-way - камион влекач
 20
11 000 EUR
Аукција

Камион влекач

2014
597 784 km
453 hp

Онлајн: 9ден

Troostwijk Auctions

Полска, Aleja Krakowska 44, Grzędy, 05-550

Идентификација 6064112

Iveco As 440s46 t/p 4x2 hi-way - камион влекач
 20
11 000 EUR
Аукција

Камион влекач

2014
525 117 km
453 hp

Онлајн: 9ден

Troostwijk Auctions

Полска, Aleja Krakowska 44, Grzędy, 05-550

Идентификација 6064113

IVECO Stralis 430, Steel /Air, Manual - камион влекач
 18
4 750 EUR

Камион влекач

2004
1 249 158 km
4x2
423 hp

Онлајн: 11ден

Karo Truck Import -Export

Полска, WOLSZTYN

IVECO Stralis 480, Steel /Air, Automat, CURSOR 13 - камион влекач
 17
4 950 EUR

Камион влекач

2005
1 300 000 km
4x2
480 hp

Онлајн: 17ден

Karo Truck Import -Export

Полска, WOLSZTYN

IVECO Stralis 540 - камион влекач
 16
5 900 EUR

Камион влекач

2004
951 960 km
4x2
540 hp

Онлајн: 21ден

Karo Truck Import -Export

Полска, WOLSZTYN

IVECO Stralis 480, Steel /Air, Automat, CURSOR 13 - камион влекач
 19
4 950 EUR

Камион влекач

2003
1 300 000 km
4x2
480 hp

Онлајн: 21ден

Karo Truck Import -Export

Полска, WOLSZTYN

IVECO EuroStar 440E43, Steel /Air, Manual - камион влекач
 16
5 750 EUR

Камион влекач

2001
177 858 km
4x2
423 hp

Онлајн: 1мес 15ден

Karo Truck Import -Export

Полска, WOLSZTYN

IVECO EuroStar 440E43, Steel /Air, Manual - камион влекач
 12
5 750 EUR

Камион влекач

2000
517 001 km
4x2
423 hp

Онлајн: 1мес 15ден

Karo Truck Import -Export

Полска, WOLSZTYN

IVECO Turbostar 190-36 - камион влекач
 16
7 000 EUR

Камион влекач

1991
4 999 km
4x2
360 hp

Онлајн: 3мес 9ден

Karo Truck Import -Export

Полска, WOLSZTYN

IVECO STRALIS 420 E6 CT LSNRA LOHR AUTOTRANSPORTER ROLFO - камион влекач
 20
38 710 EUR

Камион влекач

2016
150 000 km
4x2
420 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 3мес 11ден

CIEZAROWKI.PL.

Полска, Kraków

IVECO Stralis 450, Steel /Air, Manual - M - камион влекач
 15
5 350 EUR

Камион влекач

2007
1 000 000 km
4x2
450 hp

Онлајн: 3мес 23ден

Karo Truck Import -Export

Полска, WOLSZTYN

IVECO Stralis 480 HI-WAY, Steel/Air, RETARDER, Automat - камион влекач
 20
21 500 EUR

Камион влекач

2014
830 429 km
4x2
473 hp

Онлајн: 4мес 27ден

Karo Truck Import -Export

Полска, WOLSZTYN

IVECO Stralis 480, Steel /Air, Automat, CURSOR 13 - камион влекач
 20
4 950 EUR

Камион влекач

2005
833 544 km
4x2
473 hp

Онлајн: 6мес

Karo Truck Import -Export

Полска, WOLSZTYN

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.