Слични понуди

Камион влекач IVECO Stralis AS440S48TP Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV
IVECO Stralis AS440S48TP Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV
2015, 374 812 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Чешка република, K Nádraží 517
1 030 EUR
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48TP Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48TP Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV
IVECO Stralis AS440S48TP Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV
2015, 263 847 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Чешка република, K Nádraží 517
1 098 EUR
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48TP Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48TP Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV
IVECO Stralis AS440S48TP Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV
2015, 466 919 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Чешка република, K Nádraží 517
25 950 EUR
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48TP Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48TP Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV
IVECO Stralis AS440S48TP Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV
2015, 308 072 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Чешка република, K Nádraží 517
27 950 EUR
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48TP Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48TP Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV
IVECO Stralis AS440S48TP Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV
2015, 288 328 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Чешка република, K Nádraží 517
29 790 EUR
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48TP Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48TP Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV
IVECO Stralis AS440S48TP Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV
2015, 281 828 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Чешка република, K Nádraží 517
29 790 EUR
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48TP Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima Navi ZV
IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima Navi ZV
2015, 490 077 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P Euro6 Intarder Klima Navi ZV, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48TP Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV
IVECO Stralis AS440S48TP Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV
2016, 293 947 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Чешка република, K Nádraží 517
1 399 EUR
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48TP Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV, 2016
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48TP Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV
IVECO Stralis AS440S48TP Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV
2016, 327 215 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Чешка република, K Nádraží 517
1 325 EUR
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48TP Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV, 2016
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48TP Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV
IVECO Stralis AS440S48TP Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV
2016, 354 973 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Чешка република, K Nádraží 517
1 325 EUR
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48TP Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV, 2016
Камион влекач IVECO Stralis AT440S33TP Euro6 Klima Luftfeder ZV
IVECO Stralis AT440S33TP Euro6 Klima Luftfeder ZV
2015, 339 920 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, 4877 AA ETTEN LEUR
Камион влекач IVECO Stralis AT440S33TP Euro6 Klima Luftfeder ZV, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AT440S33TP Euro6 Klima Luftfeder ZV
IVECO Stralis AT440S33TP Euro6 Klima Luftfeder ZV
2015, 373 539 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, 4877 AA ETTEN LEUR
Камион влекач IVECO Stralis AT440S33TP Euro6 Klima Luftfeder ZV, 2015

Камион влекач IVECO Stralis AT440S48T/P Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV

Бренд IVECO
Модел Stralis AT440S48T/P Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV
Идентификација SN11332
Година на производство 2015
Километража 390 480 km
VIN WJMM1VUH60C317564
Дата на прва регистрација 01.08.2015
Технички преглед New MOT
Нето тежина 7 150 kg
Бруто тежина 18 000 kg
Корисна носивост 10 850 kg
Боја портокалова
Локација Германија, D-31137 Hildesheim
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 479 hp (357 KW)
 • менувач: автоматски
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
 • EBS - електронски систем за сопирање
 • ESP - електронска контрола на стабилноста
 • гуми: Winter
 • лесни алуминиумски тркала
Кабина/внатрешност
 • кабина
 • тип на кабина: кабина за спиење
 • светла за магла
 • електрични прозори
 • електрични огледала
 • централна брава
 • клима уред
 • паркинг грејач
 • контролор на брзината
 • број на кревети: 1
 • греење на седиштата
 • радио
 • CD плеер
 • bluetooth
 • микрофон
 • систем на навигација
Доплнително
 • помошник за паркирање
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": камион влекач IVECO Stralis AT440S48T/P Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": камион влекач IVECO Stralis AT440S48T/P Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.