Камион влекач Iveco Stralis AT440S48T/P

Онлајн: 11ден

Бренд IVECO
Модел Stralis AT440S48T/P
Идентификација SN11332
Година на производство 2015
Километража 390 480 km
Дата на прва регистрација 01.08.2015
Бруто тежина 18 000 kg
Корисна носивост 10 850 kg
Локација Германија, D-31137 Hildesheim
Телефон +49 5121...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 479 hp (357 KW)
 • менувач: автоматски
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
 • EBS - електронски систем за сопирање
 • лесни алуминиумски тркала
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: кабина за спиење
 • електрични прозори
 • централна брава
 • клима уред
 • паркинг грејач
 • контролор на брзината
 • систем на навигација

Продавач
IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim
IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim Германија
Доверлив
I IVECO овластен дилер
Локално време на дилерот
14:04
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач Iveco Stralis AT440S48T/P
Iveco Stralis AT440S48T/P
2015, 473 560 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AT440S48T/P, 2015
Камион влекач Iveco Stralis AT440S48T/P
Iveco Stralis AT440S48T/P
2015, 482 250 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AT440S48T/P, 2015
Камион влекач Iveco Stralis AT440S48T/P
Iveco Stralis AT440S48T/P
2015, 397 556 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AT440S48T/P, 2015
Камион влекач Iveco Stralis AT440S48T/P
Iveco Stralis AT440S48T/P
2014, 477 278 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AT440S48T/P, 2014
Камион влекач Iveco Stralis AT440S48T/P
Iveco Stralis AT440S48T/P
2016, 335 239 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AT440S48T/P, 2016
Камион влекач Iveco Stralis AT440S40T/P
Iveco Stralis AT440S40T/P
2015, 663 508 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AT440S40T/P, 2015
Камион влекач Iveco Stralis AT440S40T/P
Iveco Stralis AT440S40T/P
2015, 705 049 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AT440S40T/P, 2015
Камион влекач Iveco Stralis AT440S40T/P
Iveco Stralis AT440S40T/P
2015, 697 184 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AT440S40T/P, 2015
Камион влекач Iveco Stralis AT440S40T/P
Iveco Stralis AT440S40T/P
2015, 602 150 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AT440S40T/P, 2015
Камион влекач Iveco Stralis AT440S40T/P
Iveco Stralis AT440S40T/P
2015, 618 468 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AT440S40T/P, 2015
Камион влекач Iveco Stralis AT440S40T/P
Iveco Stralis AT440S40T/P
2015, 580 936 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AT440S40T/P, 2015
Камион влекач Iveco Stralis AT440S40T/P
Iveco Stralis AT440S40T/P
2015, 593 975 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AT440S40T/P, 2015

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.