Камион влекач IVECO Stralis AT400T41WT/P Euro6 Klima AHK Luftfeder ZV

Онлајн: 8мес 12ден

Бренд IVECO
Модел Stralis AT400T41WT/P Euro6 Klima AHK Luftfeder ZV
Идентификација SN11209
Година на производство 2016
Километража 147 881 km
VIN WJMN1VSS70C359144
Дата на прва регистрација 01.12.2016
Нето тежина 18 000 kg
Бруто тежина 18 000 kg
Корисна носивост 9 637 kg
Боја бела
Локација Германија, D-31137 Hildesheim
Телефон +49 5121...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 410 hp (305 KW)
 • менувач: рачен
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • конфигурација на оска: 6x2
 • број на оски: 2-оски
 • погон на сите тркала
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • гуми: Winter
 • спојка на приколката
Кабина/внатрешност
 • кабина
 • тип на кабина: кабина за спиење
 • електрични прозори
 • електрични огледала
 • централна брава
 • клима уред
 • паркинг грејач
 • контролор на брзината
 • број на кревети: 1
 • греење на седиштата
 • радио
 • CD плеер
 • bluetooth
 • микрофон

Продавач
IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim
IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim Германија
Доверлив
Повеќе од 1 година со Truck1
I IVECO овластен дилер
Локално време на дилерот
02:27
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач IVECO Stralis AT440S40T/P Euro6 Klima Luftfeder ZV
IVECO Stralis AT440S40T/P Euro6 Klima Luftfeder ZV
2015, 593 975 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач IVECO Stralis AT440S40T/P Euro6 Klima Luftfeder ZV, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AT440S40T/P Euro6 Klima Luftfeder ZV
IVECO Stralis AT440S40T/P Euro6 Klima Luftfeder ZV
2014, 594 515 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач IVECO Stralis AT440S40T/P Euro6 Klima Luftfeder ZV, 2014
Камион влекач IVECO Stralis AT440S48T/P Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV
IVECO Stralis AT440S48T/P Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV
2015, 390 480 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач IVECO Stralis AT440S48T/P Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AT440S40T/P Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV
IVECO Stralis AT440S40T/P Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV
2014, 760 044 km, 4x2, Дизел
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач IVECO Stralis AT440S40T/P Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV, 2014
Камион влекач IVECO Stralis AT440S40T/P Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV
IVECO Stralis AT440S40T/P Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV
2015, 697 184 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач IVECO Stralis AT440S40T/P Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AT440S40T/P Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV
IVECO Stralis AT440S40T/P Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV
2015, 618 468 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач IVECO Stralis AT440S40T/P Euro6 Klima Navi Luftfeder ZV, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AT440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder
IVECO Stralis AT440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder
2016, 335 239 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач IVECO Stralis AT440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder, 2016
Камион влекач IVECO Stralis AT440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder
IVECO Stralis AT440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder
2015, 397 556 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач IVECO Stralis AT440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AT440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder
IVECO Stralis AT440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder
2015, 473 560 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач IVECO Stralis AT440S48T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AT440S40T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder
IVECO Stralis AT440S40T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder
2013, 513 117 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач IVECO Stralis AT440S40T/P Euro6 Intarder Klima Luftfeder, 2013
Камион влекач IVECO Stralis AT440S40T/P Euro6 Intarder Klima Navi ZV
IVECO Stralis AT440S40T/P Euro6 Intarder Klima Navi ZV
2013, 658 924 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач IVECO Stralis AT440S40T/P Euro6 Intarder Klima Navi ZV, 2013
Камион влекач IVECO Stralis AT440S40T/P Euro6 Intarder Klima Navi ZV
IVECO Stralis AT440S40T/P Euro6 Intarder Klima Navi ZV
2014, 694 502 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач IVECO Stralis AT440S40T/P Euro6 Intarder Klima Navi ZV, 2014

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.