Слични понуди

Камион влекач IVECO Stralis 460
IVECO Stralis 460
2013, 660 000 km, Дизел
Италија, AGRATE BRIANZA
19 900 EUR
Камион влекач IVECO Stralis 460, 2013
Камион влекач IVECO Stralis 460
IVECO Stralis 460
2013, 660 000 km, Дизел
Италија, AGRATE BRIANZA
19 900 EUR
Камион влекач IVECO Stralis 460, 2013
Камион влекач Iveco Stralis AT440S42TPRR
Iveco Stralis AT440S42TPRR
2013, 345 094 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, 4877 AA ETTEN LEUR
Камион влекач Iveco Stralis AT440S42TPRR, 2013
Камион влекач Iveco Iveco AS460 Stralis AS460 Stralis
Iveco Iveco AS460 Stralis AS460 Stralis
2015, 769 711 km, Дизел
Полска
7 000 EUR
Камион влекач Iveco Iveco AS460 Stralis AS460 Stralis, 2015
Камион влекач Iveco Iveco Stralis 460
Iveco Iveco Stralis 460
2011, 666 000 km, 4x2, 2-оски
Данска, Padborg
8 500 EUR
Камион влекач Iveco Iveco Stralis 460, 2011
Камион влекач IVECO Stralis 460
IVECO Stralis 460
2014, 595 000 km, 6x2, 3-оски
Латвија, Rīga
15 500 EUR
Камион влекач IVECO Stralis 460, 2014
Камион влекач IVECO STRALIS 460
IVECO STRALIS 460
2014, 230 000 km, Дизел
Франција, SAINT ELLIER DU MAINE
Камион влекач IVECO STRALIS 460, 2014
Камион влекач Iveco Stralis 460
Iveco Stralis 460
2015, 625 921 km, Дизел, 2-оски
Холандија, 's-Hertogenbosch
18 750 EUR
Камион влекач Iveco Stralis 460, 2015
Камион влекач Iveco Stralis AT440S42T/P
Iveco Stralis AT440S42T/P
2013, 409 213 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
Камион влекач Iveco Stralis AT440S42T/P, 2013
Камион влекач Iveco Stralis AT440S46T/P
Iveco Stralis AT440S46T/P
2013, 489 109 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AT440S46T/P, 2013
Камион влекач Iveco Stralis AT440S46T/P
Iveco Stralis AT440S46T/P
2013, 515 361 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AT440S46T/P, 2013
Камион влекач Iveco Stralis AT440S40T/P
Iveco Stralis AT440S40T/P
2013, 513 117 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AT440S40T/P, 2013

Камион влекач Iveco Stralis AT 460

Бренд IVECO
Модел Stralis AT 460
Идентификација 1127767
Година на производство 2013
Бруто тежина 18 000 kg
Боја црвена
Локација Италија, Piacenza
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 5
 • излезна моќност: 460 hp (343 KW)
 • диференцијална брава
 • менувач: автоматски
 • успорувач/олеснувач
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: кабина за спиење
 • кровен спојлер
 • дополнителни светла
 • паркинг грејач
 • број на кревети: 1
 • компјутер за патување
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": камион влекач Iveco Stralis AT 460

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": камион влекач Iveco Stralis AT 460

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.