Слични понуди

Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P
IVECO Stralis AS440S48T/P
2015, 231 387 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P
IVECO Stralis AS440S48T/P
2015, 435 675 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P
IVECO Stralis AS440S48T/P
2015, 352 312 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P
IVECO Stralis AS440S48T/P
2015, 379 889 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P
IVECO Stralis AS440S48T/P
2015, 384 976 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P
IVECO Stralis AS440S48T/P
2015, 380 870 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P, 2015
Камион влекач Iveco STRALIS AS440S48T/P
Iveco STRALIS AS440S48T/P
2015, 451 395 km, 4x2
Шпанија, Sevilla
36 500 EUR
Камион влекач Iveco STRALIS AS440S48T/P, 2015
Камион влекач Iveco STRALIS AS440S48T/P
Iveco STRALIS AS440S48T/P
2015, 416 357 km, 4x2
Шпанија, Sevilla
37 000 EUR
Камион влекач Iveco STRALIS AS440S48T/P, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P
IVECO Stralis AS440S48T/P
2015, 349 732 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P
IVECO Stralis AS440S48T/P
2015, 243 490 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P
IVECO Stralis AS440S48T/P
2015, 276 505 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P, 2015
Камион влекач Iveco STRALIS AS440S48T/P
Iveco STRALIS AS440S48T/P
2015, 530 000 km, 4x2
Шпанија, Sevilla
34 500 EUR
Камион влекач Iveco STRALIS AS440S48T/P, 2015

Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P

Бренд IVECO
Модел Stralis AS440S48T/P
Идентификација SZM106
Година на производство 2015
Километража 363 054 km
VIN WJMM1VUH60C324195
Дата на прва регистрација 01.08.2015
Нето тежина 9 465 kg
Бруто тежина 18 000 kg
Корисна носивост 8 535 kg
Боја бела
Локација Германија, 89079 Ulm
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • поместување: 11 120 cc
 • излезна моќност: 479 hp (357 KW)
 • менувач: автоматски
 • успорувач/олеснувач
 • ASR - регулација против пролизгување
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
 • ESP - електронска контрола на стабилноста
 • гуми: Winter
Кабина/внатрешност
 • кабина
 • тип на кабина: кабина за спиење
 • светла за магла
 • електрични прозори
 • електрични огледала
 • централна брава
 • клима уред
 • паркинг грејач
 • контролор на брзината
 • серво волан
 • број на кревети: 1
 • греење на седиштата
 • радио
 • bluetooth
 • микрофон
 • систем на навигација
 • компјутер за патување
Доплнително
 • имобилизатор
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.