Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P

Онлајн: 3мес 6ден

Бренд IVECO
Модел Stralis AS440S48T/P
Идентификација SZM215
Година на производство 2015
Километража 341 027 km
VIN WJMM1VUH60C319602
Дата на прва регистрација 01.09.2015
Технички преглед New MOT
Нето тежина 8 050 kg
Бруто тежина 18 000 kg
Корисна носивост 9 950 kg
Хидраулика
Боја бела
Локација Германија, 89079 Ulm
Телефон +49 731 4...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 479 hp (357 KW)
 • менувач: автоматски
 • успорувач/олеснувач
Шасија/суспензија
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
 • ESP - електронска контрола на стабилноста
Кабина/внатрешност
 • кабина
 • тип на кабина: кабина за спиење
 • светла за магла
 • ксенонски светла
 • електрични прозори
 • електрични огледала
 • централна брава
 • клима уред
 • паркинг грејач
 • контролор на брзината
 • серво волан
 • број на кревети: 1
 • радио
 • систем на навигација
Доплнително
 • имобилизатор
35900 EUR
35 900
EUR
 • 2 212 122 MKD
 • 42 364 USD

Нето цена

Продавач
Iveco Magirus AG Gebrauchtwagen-Zentrale Truck & Bus Ulm
Iveco Magirus AG Gebrauchtwagen-Zentrale Truck & Bus Ulm Германија
Доверлив
Повеќе од 1 година со Truck1
I IVECO овластен дилер
Локално време на дилерот
21:35
35 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P
IVECO Stralis AS440S48T/P
2015, 349 732 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
29 600 EUR
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P
IVECO Stralis AS440S48T/P
2015, 243 490 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
38 200 EUR
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P
IVECO Stralis AS440S48T/P
2015, 276 505 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
30 800 EUR
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P
IVECO Stralis AS440S48T/P
2015, 435 675 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
43 400 EUR
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P
IVECO Stralis AS440S48T/P
2015, 352 312 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
45 700 EUR
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P
IVECO Stralis AS440S48T/P
2015, 379 889 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
25 000 EUR
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P
IVECO Stralis AS440S48T/P
2015, 231 387 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
38 200 EUR
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P
IVECO Stralis AS440S48T/P
2015, 384 976 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
29 000 EUR
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P
IVECO Stralis AS440S48T/P
2015, 380 870 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
28 100 EUR
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P
IVECO Stralis AS440S48T/P
2015, 256 173 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
32 000 EUR
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P, 2015
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P
IVECO Stralis AS440S48T/P
2016, 370 320 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
45 700 EUR
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P, 2016
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P
IVECO Stralis AS440S48T/P
2018, 48 324 km, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
64 400 EUR
Камион влекач IVECO Stralis AS440S48T/P, 2018

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.