Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P

Онлајн: 4мес 28ден

Бренд IVECO
Модел Stralis AS440S48T/P
Идентификација SN11162
Година на производство 2016
Километража 154 984 km
Дата на прва регистрација 01.09.2016
Бруто тежина 19 700 kg
Корисна носивост 12 200 kg
Локација Германија, D-31137 Hildesheim
Телефон +49 5121...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 479 hp (357 KW)
 • менувач: автоматски
 • успорувач/олеснувач
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: кабина за спиење
 • електрични прозори
 • централна брава
 • клима уред
 • паркинг грејач
 • контролор на брзината
 • систем на навигација

Продавач
IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim
IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim Германија
Доверлив
I IVECO овластен дилер
Локално време на дилерот
16:20
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P
Iveco Stralis AS440S48T/P
2016, 254 326 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P, 2016
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P
Iveco Stralis AS440S48T/P
2016, 206 377 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P, 2016
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P
Iveco Stralis AS440S48T/P
2016, 272 237 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P, 2016
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P
Iveco Stralis AS440S48T/P
2016, 323 325 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P, 2016
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P
Iveco Stralis AS440S48T/P
2016, 178 264 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P, 2016
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P
Iveco Stralis AS440S48T/P
2016, 309 813 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P, 2016
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P
Iveco Stralis AS440S48T/P
2016, 322 684 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P, 2016
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P
Iveco Stralis AS440S48T/P
2016, 209 058 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P, 2016
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P
Iveco Stralis AS440S48T/P
2016, 435 180 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P, 2016
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P
Iveco Stralis AS440S48T/P
2016, 256 136 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P, 2016
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P
Iveco Stralis AS440S48T/P
2016, 175 979 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P, 2016
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P XP
Iveco Stralis AS440S48T/P XP
2016, 301 970 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P XP, 2016

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.