Камион влекач Iveco Stralis AS440S42T/P

Онлајн: 10мес 20ден

Бренд IVECO
Модел Stralis AS440S42T/P
Идентификација SN8753
Година на производство 2015
Километража 249 935 km
Дата на прва регистрација 01.10.2015
Бруто тежина 18 000 kg
Корисна носивост 9 610 kg
Локација Германија, D-31137 Hildesheim
Телефон +49 5121...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 419 hp (312 KW)
 • менувач: автоматски
 • успорувач/олеснувач
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: кабина за спиење
 • електрични прозори
 • централна брава
 • клима уред
 • паркинг грејач
 • контролор на брзината
 • систем на навигација

Продавач
IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim
IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim Германија
Доверлив
I IVECO овластен дилер
Локално време на дилерот
15:58
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач Iveco Stralis AS440S42T/P
Iveco Stralis AS440S42T/P
2015, 302 825 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AS440S42T/P, 2015
Камион влекач Iveco Stralis AS440S42T/P
Iveco Stralis AS440S42T/P
2013, 465 359 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AS440S42T/P, 2013
Камион влекач Iveco Stralis AS440S42T/P
Iveco Stralis AS440S42T/P
2013, 502 273 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AS440S42T/P, 2013
Камион влекач Iveco Stralis AS440S42T/FPLT
Iveco Stralis AS440S42T/FPLT
2015, 307 907 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AS440S42T/FPLT, 2015
Камион влекач Iveco Stralis AS440S42T/FPLT
Iveco Stralis AS440S42T/FPLT
2015, 332 207 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AS440S42T/FPLT, 2015
Камион влекач Iveco Stralis AS440S42T/FPLT
Iveco Stralis AS440S42T/FPLT
2015, 375 037 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AS440S42T/FPLT, 2015
Камион влекач Iveco Stralis AS440S42T/P XP
Iveco Stralis AS440S42T/P XP
2016, 251 172 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AS440S42T/P XP, 2016
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P
Iveco Stralis AS440S48T/P
2015, 490 077 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P, 2015
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P
Iveco Stralis AS440S48T/P
2015, 231 764 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P, 2015
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P
Iveco Stralis AS440S48T/P
2015, 484 726 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P, 2015
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P
Iveco Stralis AS440S48T/P
2015, 509 115 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P, 2015
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P
Iveco Stralis AS440S48T/P
2015, 290 605 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, D-31137 Hildesheim
Камион влекач Iveco Stralis AS440S48T/P, 2015

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.