Слични понуди

Камион влекач Iveco Stralis 500 + Euro 5 + Airco
Iveco Stralis 500 + Euro 5 + Airco
2012, 853 257 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Roosendaal
12 950 EUR
Камион влекач Iveco Stralis 500 + Euro 5 + Airco, 2012
Камион влекач Iveco Stralis 500 EEV + Euro 5
Iveco Stralis 500 EEV + Euro 5
2012, 749 523 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Roosendaal
12 950 EUR
Камион влекач Iveco Stralis 500 EEV + Euro 5, 2012
Камион влекач Iveco Stralis 500 + EURO 5
Iveco Stralis 500 + EURO 5
2014, 630 887 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Roosendaal
15 950 EUR
Камион влекач Iveco Stralis 500 + EURO 5, 2014
Камион влекач Iveco Stralis 500
Iveco Stralis 500
2012, 750 017 km, 4x2, Дизел
Франција, ABLIS
11 000 EUR
Камион влекач Iveco Stralis 500, 2012
Камион влекач Iveco Stralis 420 + Euro 5
Iveco Stralis 420 + Euro 5
2012, 540 558 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Roosendaal
11 950 EUR
Камион влекач Iveco Stralis 420 + Euro 5, 2012
Камион влекач Iveco Stralis 500 AS, EURO 5, Retarder, Airco
Iveco Stralis 500 AS, EURO 5, Retarder, Airco
2011, 10 km, 4x2, Дизел
Холандија, Ede
10 900 EUR
Камион влекач Iveco Stralis 500 AS, EURO 5, Retarder, Airco, 2011
Камион влекач Iveco Stralis 440 + euro 5 + 500 000 km!
Iveco Stralis 440 + euro 5 + 500 000 km!
2011, 535 714 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Roosendaal
13 950 EUR
Камион влекач Iveco Stralis 440 + euro 5 + 500 000 km!, 2011
Камион влекач Iveco STRALIS 500 -euro 5 - 325 585 KM
Iveco STRALIS 500 -euro 5 - 325 585 KM
2009, 325 822 km, 6x2
Белгија, Handzame
15 750 EUR
Камион влекач Iveco STRALIS 500 -euro 5 - 325 585 KM, 2009
Камион влекач Iveco Stralis 460 AS, EURO 5, Airco
Iveco Stralis 460 AS, EURO 5, Airco
2012, 452 000 km, 4x2, Дизел
Холандија, Ede
9 900 EUR
Камион влекач Iveco Stralis 460 AS, EURO 5, Airco, 2012
Камион влекач Iveco Stralis 420 AS Euro 5 EEV
Iveco Stralis 420 AS Euro 5 EEV
2012, 787 089 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Weurt
Камион влекач Iveco Stralis 420 AS Euro 5 EEV, 2012
Камион влекач Iveco Stralis 420 , Airco , automatic , euro 5
Iveco Stralis 420 , Airco , automatic , euro 5
2012, 550 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Susteren
8 500 EUR
Камион влекач Iveco Stralis 420 , Airco , automatic , euro 5, 2012
Камион влекач Iveco STRALIS 500 EEV + ALCAO PERFECT
Iveco STRALIS 500 EEV + ALCAO PERFECT
2012, 738 134 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Roosendaal
12 950 EUR
Камион влекач Iveco STRALIS 500 EEV + ALCAO PERFECT, 2012

Камион влекач Iveco Stralis 500 EURO 5

Бренд IVECO
Модел Stralis 500 EURO 5
Идентификација M0001662 - BZ-TP-50
Година на производство 2012
Километража 955 166 km
Состојба добра
Дата на прва регистрација 20.04.2012
Нето тежина 7 690 kg
Бруто тежина 19 000 kg
Корисна носивост 11 310 kg
Должина 6 260 mm
Ширина 2 550 mm
Висина 4 000 mm
Боја бела
Локација Холандија, BERKEL EN RODENRIJS
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 5
 • гориво: дизел
 • поместување: 12 882 cc
 • цилиндри на моторот: 6
 • излезна моќност: 500 hp (372 KW)
 • менувач: автоматски
 • пренос: Automatikgetriebe
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
 • оските прават: Anders: 1,2
 • управувачки оски
 • основа на тркалото: 3 800 mm
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
 • предни гуми: 315/80 R 22,5, 65%
 • задни гуми: 315/80 R 22,5, 25%
 • двојни тркала
 • резервоар за гориво: 255L
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: кабина за спиење
 • модел на кабина: ACTIVE SPACE
 • покривна плоча
 • штитник за сонце
 • електрични прозори
 • електрични огледала
 • централна брава
 • клима уред
 • паркинг грејач
 • контролор на брзината
 • број на седишта: 2
 • радио
 • CD плеер
 • фрижидер
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": камион влекач Iveco Stralis 500 EURO 5

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": камион влекач Iveco Stralis 500 EURO 5

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.