Камион влекач Iveco Stralis 360 AT

Онлајн: 8мес 22ден

Бренд IVECO
Модел Stralis 360 AT
Идентификација 30003954
Година на производство 2011
Километража 946 690 km
Дата на прва регистрација 13.01.2011
Нето тежина 6 700 kg
Бруто тежина 19 000 kg
Корисна носивост 12 300 kg
Локација Белгија, Peer
Телефон +32 8930...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 5
 • поместување: 7 790 cc
 • излезна моќност: 360 hp (268 KW)
 • менувач: автоматски
 • пренос: Automatikgetriebe
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • суспензија на предната оска
 • конфигурација на оска: 4x2
 • управувачки оски
 • основа на тркалото: 3 600 mm
 • предни гуми: 315/70R22.5, 25%
 • задни гуми: 315/70R22.5, 25%
 • странични облоги на шасијата
Кабина/внатрешност
 • штитник за сонце
 • радио
 • CD плеер
Доплнително
 • тахограф
8200 EUR
8 200
EUR
 • 505 497 MKD
 • 9 762 USD

Нето цена

Продавач
Smeets & Zonen NV
Smeets & Zonen NV Белгија
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1
Локално време на дилерот
11:36
8 200
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач Iveco Stralis 460 At 4x
Iveco Stralis 460 At 4x
2014, 4x2
Белгија, Peer
13 900 EUR
Камион влекач Iveco Stralis 460 At 4x, 2014
Камион влекач Iveco Stralis 460 2x
Iveco Stralis 460 2x
2011, 658 655 km, 4x2
Белгија, Peer
8 200 EUR
Камион влекач Iveco Stralis 460 2x, 2011
Камион влекач Iveco Stralis 450
Iveco Stralis 450
2012, 661 052 km, 4x2
Белгија, Peer
8 800 EUR
Камион влекач Iveco Stralis 450, 2012
Камион влекач Iveco Stralis 450 AS
Iveco Stralis 450 AS
2010, 965 683 km, 4x2
Белгија, Peer
7 350 EUR
Камион влекач Iveco Stralis 450 AS, 2010
Камион влекач Iveco Stralis 450 As manual
Iveco Stralis 450 As manual
2010, 829 373 km, 4x2
Белгија, Peer
8 300 EUR
Камион влекач Iveco Stralis 450 As manual, 2010
Камион влекач Iveco Stralis 450 As Zf intarder
Iveco Stralis 450 As Zf intarder
2010, 999 069 km, 4x2
Белгија, Peer
7 350 EUR
Камион влекач Iveco Stralis 450 As Zf intarder, 2010
Камион влекач Iveco Stralis 560 Bycool Zf intarder
Iveco Stralis 560 Bycool Zf intarder
2007, 782 245 km, 4x2
Белгија, Peer
9 250 EUR
Камион влекач Iveco Stralis 560 Bycool Zf intarder, 2007
Камион влекач Iveco Stralis 500 Zf intarder 500
Iveco Stralis 500 Zf intarder 500
2008, 1 201 535 km, 4x2
Белгија, Peer
6 700 EUR
Камион влекач Iveco Stralis 500 Zf intarder 500, 2008
Камион влекач Iveco Stralis 430 manual/zf intarder
Iveco Stralis 430 manual/zf intarder
2004, 1 451 825 km, 4x2
Белгија, Peer
6 700 EUR
Камион влекач Iveco Stralis 430 manual/zf intarder, 2004
Камион влекач Iveco Stralis 500 E5 retarder
Iveco Stralis 500 E5 retarder
2008, 708 764 km, 4x2
Белгија, Peer
Камион влекач Iveco Stralis 500 E5 retarder, 2008
Камион влекач Iveco Stralis 480 E 6 Zf intarder
Iveco Stralis 480 E 6 Zf intarder
2014, 968 810 km, 4x2
Белгија, Peer
12 150 EUR
Камион влекач Iveco Stralis 480 E 6 Zf intarder, 2014
Камион влекач Iveco Stralis 450 Zf intarder E 5
Iveco Stralis 450 Zf intarder E 5
2008, 860 104 km, 4x2
Белгија, Peer
6 200 EUR
Камион влекач Iveco Stralis 450 Zf intarder E 5, 2008

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.