Камиони влекачи FORD


Сортирај според:
Резултати по страница:
Ford 1848t 4x2 scab e6 12tx2620 - камион влекач
 8
34 900 EUR

Камион влекач

2017
290 847 km
4x2
480 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 6ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Ford 1848t 4x2 scab e6 12tx2620 - камион влекач
 8
37 500 EUR

Камион влекач

2017
295 618 km
4x2
480 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 18ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Ford Fht61gx - камион влекач
 8
36 500 EUR

Камион влекач

2017
165 866 km
4x2
480 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 25ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Ford 1848t 4x2 scab e6 12tx2620 - камион влекач
 8
37 500 EUR

Камион влекач

2017
266 080 km
4x2
480 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 29ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Ford 1848T MEGA / LOW DECK  - камион влекач
 10
44 269 EUR
Нето цена

Камион влекач

2018
125 000 km
4x2
480 hp

Онлајн: 4мес 4ден

Delta-Truck s.r.o.

Словачка

Идентификација BL562VE

Ford 1848t 4x2 scab e6 12tx2620 - камион влекач
 8
36 500 EUR

Камион влекач

2017
175 947 km
4x2
480 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 7мес 4ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Ford 1842t 4x2 scab e6 16s2230 - камион влекач
 7
35 900 EUR

Камион влекач

2016
161 649 km
4x2
420 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 8мес

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Ford 1842t 4x2 scab e6 16s2230 - камион влекач
 8
35 900 EUR

Камион влекач

2016
137 326 km
4x2
420 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 8мес

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Ford 1848t 4x2 scab e6 12tx2620 - камион влекач
 8
54 900 EUR

Камион влекач

2017
52 472 km
4x2
480 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 8мес

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Ford 1848t 4x2 scab e6 12tx2620 - камион влекач
 7
58 500 EUR

Камион влекач

2017
4x2
480 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 8мес

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Ford 1848t 4x2 scab e6 12tx2620 - камион влекач
 8
56 900 EUR

Камион влекач

2018
107 141 km
4x2
480 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 8мес

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.