Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Слични понуди

Камион влекач DAF FT XF530
DAF FT XF530
2017, 457 204 km, 4x2, Дизел
Шпанија, San Fernando de Henares
53 100 EUR
Камион влекач DAF FT XF530, 2017
Камион влекач DAF XF 460 FT
DAF XF 460 FT
2015, 523 505 km, 3-оски
Германија, Essen
24 250 EUR
Камион влекач DAF XF 460 FT, 2015
Камион влекач DAF - XF 530 SSC SOFORT LIEFER INTARDER LEASE € 1.445
DAF - XF 530 SSC SOFORT LIEFER INTARDER LEASE € 1.445
2021, 6 km, 4x2, Дизел
Германија, Würselen
89 950 EUR
Камион влекач DAF - XF 530 SSC SOFORT LIEFER INTARDER LEASE € 1.445, 2021
Камион влекач DAF - XF 530 SSC SOFORT LIEFER INTARDER LEASE € 1.445
DAF - XF 530 SSC SOFORT LIEFER INTARDER LEASE € 1.445
2021, 6 km, 4x2, Дизел
Германија, Würselen
1 445 EUR
Камион влекач DAF - XF 530 SSC SOFORT LIEFER INTARDER LEASE € 1.445, 2021
Камион влекач DAF - XF 530 SSC SOFORT LIEFER INTARDER LEASE € 1.445
DAF - XF 530 SSC SOFORT LIEFER INTARDER LEASE € 1.445
2021, 6 km, 4x2, Дизел
Германија, Würselen
89 950 EUR
Камион влекач DAF - XF 530 SSC SOFORT LIEFER INTARDER LEASE € 1.445, 2021
Камион влекач DAF - XF 530 SSC NEU SOFORT BJ 04/21 LEASE € 1.445
DAF - XF 530 SSC NEU SOFORT BJ 04/21 LEASE € 1.445
2021, 6 km, 4x2, Дизел
Германија, Würselen
89 950 EUR
Камион влекач DAF - XF 530 SSC NEU SOFORT BJ 04/21 LEASE € 1.445, 2021
Камион влекач DAF - XF 530 SSC TraXon BJ21 TOPEDITION BRD LEAS € 1.499
DAF - XF 530 SSC TraXon BJ21 TOPEDITION BRD LEAS € 1.499
2021, 5 km, 4x2, Дизел
Германија, Würselen
1 499 EUR
Камион влекач DAF - XF 530 SSC TraXon BJ21 TOPEDITION BRD LEAS € 1.499, 2021
Камион влекач DAF - XF 530 SSC LOW DECK BJ 21 TOPEDITION LEASE € 1.499
DAF - XF 530 SSC LOW DECK BJ 21 TOPEDITION LEASE € 1.499
2021, 7 km, 4x2, Дизел
Германија, Würselen
92 950 EUR
Камион влекач DAF - XF 530 SSC LOW DECK BJ 21 TOPEDITION LEASE € 1.499, 2021
Камион влекач DAF - XF 530 SSC 120 TO BJ 21 GG FTM 8x4 SZM Lease BRD
DAF - XF 530 SSC 120 TO BJ 21 GG FTM 8x4 SZM Lease BRD
2021, 14 km, Дизел
Германија, Würselen
139 500 EUR
Камион влекач DAF - XF 530 SSC 120 TO BJ 21 GG FTM 8x4 SZM Lease BRD, 2021
Камион влекач DAF - XF 530 SSC 120 TO BJ 21 GG FTM 8x4 SZM Lease BRD
DAF - XF 530 SSC 120 TO BJ 21 GG FTM 8x4 SZM Lease BRD
2021, 14 km, Дизел
Германија, Würselen
2 099 EUR
Камион влекач DAF - XF 530 SSC 120 TO BJ 21 GG FTM 8x4 SZM Lease BRD, 2021
Камион влекач DAF - FTG 80 to. XF 530 SSC 6x2 BJ 21 LEASING BRD
DAF - FTG 80 to. XF 530 SSC 6x2 BJ 21 LEASING BRD
2021, 4 km, 6x2, Дизел
Германија, Würselen
108 990 EUR
Камион влекач DAF - FTG 80 to. XF 530 SSC 6x2 BJ 21 LEASING BRD, 2021
Камион влекач DAF - FTG 80 to. XF 530 SSC 6x2 BJ 21 LEASING BRD
DAF - FTG 80 to. XF 530 SSC 6x2 BJ 21 LEASING BRD
2021, 4 km, 6x2, Дизел
Германија, Würselen
1 669 EUR
Камион влекач DAF - FTG 80 to. XF 530 SSC 6x2 BJ 21 LEASING BRD, 2021
Камион влекач DAF - 6X4 FTT 80to. XF 530 SSC BJ 21 LEASING BRD
DAF - 6X4 FTT 80to. XF 530 SSC BJ 21 LEASING BRD
2021, 11 km, 6x4, Дизел
Германија, Würselen
1 845 EUR
Камион влекач DAF - 6X4 FTT 80to. XF 530 SSC BJ 21 LEASING BRD, 2021
Камион влекач DAF - XF 480 SSC TraXon TOPEDITION BJ 21 LEASE € 1.399,0
DAF - XF 480 SSC TraXon TOPEDITION BJ 21 LEASE € 1.399,0
2021, 8 km, 4x2, Дизел
Германија, Würselen
1 399 EUR
Камион влекач DAF - XF 480 SSC TraXon TOPEDITION BJ 21 LEASE € 1.399,0, 2021

Нов камион влекач DAF - XF 530 SSC Intar TOPED BRD LEASE € 1.445,00

Бренд DAF
Модел DAF - XF 530 SSC Intar TOPED BRD LEASE € 1.445,00
Идентификација BRD LEASING MÖGLICH
Година на производство 2021
Километража 5 km
Ново
Бруто тежина 18 000 kg
Боја бела
Локација Германија, Würselen
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 530 hp (395 KW)
 • диференцијална брава
 • менувач: автоматски
 • успорувач/олеснувач
 • ASR - регулација против пролизгување
 • DPF - филтер за дизел честички
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер
 • основа на тркалото: 3 800 mm
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • гуми: VA 385/55 R 22.5 HA 315/70 R 22.5 HA 315/70 R 22.5
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: кабина за спиење
 • кровен спојлер
 • дополнителни светла
 • клима уред
 • паркинг грејач
 • контролор на брзината
 • број на кревети: 1
 • компјутер за патување
Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.