Камион влекач DAF - XF 480 SSC TraXon TOPEDITION BJ 21 LEASE € 1.345,0

Онлајн: 2мес 27ден

Бренд DAF
Модел DAF - XF 480 SSC TraXon TOPEDITION BJ 21 LEASE € 1.345,0
Идентификација BRD LEASING
Година на производство 2021
Километража 11 km
Бруто тежина 18 000 kg
Боја бела
Локација Германија, Würselen
Телефон +49 1732...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 462 hp (344 KW)
 • диференцијална брава
 • менувач: автоматски
 • успорувач/олеснувач
 • ASR - регулација против пролизгување
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер
 • конфигурација на оска: 4x2
 • основа на тркалото: 3 800 mm
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • гуми: VA 385/55 R 22.5 HA 315/70 R 22.5
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: кабина за спиење
 • кровен спојлер
 • дополнителни светла
 • клима уред
 • паркинг грејач
 • контролор на брзината
 • број на кревети: 1
 • компјутер за патување
1345 EUR
1 345
EUR
 • 83 084 MKD
 • 1 634 USD

Продавач
Dieter Jaeger
Dieter Jaeger Германија
Доверлив
10 Повеќе од 10 години со Truck1
Локално време на дилерот
07:51
Лица за контакт
Verkaufsabteilung
English, Deutsch, Français
Dieter Jäger
1 345
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион влекач DAF FT XF480
DAF FT XF480
2017, 443 015 km, 4x2, Дизел
Шпанија, San Fernando de Henares
54 000 EUR
Камион влекач DAF FT XF480, 2017
Камион влекач DAF - XF 480 SSC TraXon TOPEDITION BJ 21 LEASE € 1.399,0
DAF - XF 480 SSC TraXon TOPEDITION BJ 21 LEASE € 1.399,0
2021, 8 km, 4x2, Дизел
Германија, Würselen
1 399 EUR
Камион влекач DAF - XF 480 SSC TraXon TOPEDITION BJ 21 LEASE € 1.399,0, 2021
Камион влекач DAF - XF 530 SSC TraXon BJ21 TOPEDITION BRD LEAS € 1.499
DAF - XF 530 SSC TraXon BJ21 TOPEDITION BRD LEAS € 1.499
2021, 5 km, 4x2, Дизел
Германија, Würselen
1 499 EUR
Камион влекач DAF - XF 530 SSC TraXon BJ21 TOPEDITION BRD LEAS € 1.499, 2021
Камион влекач DAF - XF 530 SSC LOW DECK BJ 21 TOPEDITION LEASE € 1.499
DAF - XF 530 SSC LOW DECK BJ 21 TOPEDITION LEASE € 1.499
2021, 7 km, 4x2, Дизел
Германија, Würselen
92 950 EUR
Камион влекач DAF - XF 530 SSC LOW DECK BJ 21 TOPEDITION LEASE € 1.499, 2021
Камион влекач DAF - XF 530 SSC NEU SOFORT BJ 04/21 LEASE € 1.445
DAF - XF 530 SSC NEU SOFORT BJ 04/21 LEASE € 1.445
2021, 6 km, 4x2, Дизел
Германија, Würselen
89 950 EUR
Камион влекач DAF - XF 530 SSC NEU SOFORT BJ 04/21 LEASE € 1.445, 2021
Камион влекач DAF - XF 530 SSC 120 TO BJ 21 GG FTM 8x4 SZM Lease BRD
DAF - XF 530 SSC 120 TO BJ 21 GG FTM 8x4 SZM Lease BRD
2021, 14 km, Дизел
Германија, Würselen
139 500 EUR
Камион влекач DAF - XF 530 SSC 120 TO BJ 21 GG FTM 8x4 SZM Lease BRD, 2021
Камион влекач DAF - XF 530 SSC 120 TO BJ 21 GG FTM 8x4 SZM Lease BRD
DAF - XF 530 SSC 120 TO BJ 21 GG FTM 8x4 SZM Lease BRD
2021, 14 km, Дизел
Германија, Würselen
2 099 EUR
Камион влекач DAF - XF 530 SSC 120 TO BJ 21 GG FTM 8x4 SZM Lease BRD, 2021
Камион влекач DAF - XF 530 SSC SOFORT LIEFER INTARDER LEASE € 1.445
DAF - XF 530 SSC SOFORT LIEFER INTARDER LEASE € 1.445
2021, 6 km, 4x2, Дизел
Германија, Würselen
89 950 EUR
Камион влекач DAF - XF 530 SSC SOFORT LIEFER INTARDER LEASE € 1.445, 2021
Камион влекач DAF - XF 530 SSC SOFORT LIEFER INTARDER LEASE € 1.445
DAF - XF 530 SSC SOFORT LIEFER INTARDER LEASE € 1.445
2021, 6 km, 4x2, Дизел
Германија, Würselen
1 445 EUR
Камион влекач DAF - XF 530 SSC SOFORT LIEFER INTARDER LEASE € 1.445, 2021
Камион влекач DAF - XF 530 SSC SOFORT LIEFER INTARDER LEASE € 1.445
DAF - XF 530 SSC SOFORT LIEFER INTARDER LEASE € 1.445
2021, 6 km, 4x2, Дизел
Германија, Würselen
89 950 EUR
Камион влекач DAF - XF 530 SSC SOFORT LIEFER INTARDER LEASE € 1.445, 2021
Камион влекач DAF - XF 530 SSC 3 STÜCK NEU SOFORT BJ 04/21
DAF - XF 530 SSC 3 STÜCK NEU SOFORT BJ 04/21
2021, 7 km, 4x2, Дизел
Германија, Würselen
89 950 EUR
Камион влекач DAF - XF 530 SSC 3 STÜCK NEU SOFORT BJ 04/21, 2021
Камион влекач DAF - 6X4 FTT 120toGG XF 530 SSC BJ 21 LEASING
DAF - 6X4 FTT 120toGG XF 530 SSC BJ 21 LEASING
2021, 7 km, 6x4, Дизел
Германија, Würselen
1 979 EUR
Камион влекач DAF - 6X4 FTT 120toGG XF 530 SSC BJ 21 LEASING, 2021
Камион влекач DAF - 6X4 FTT 120toGG XF 530 SSC BJ 21 LEASING
DAF - 6X4 FTT 120toGG XF 530 SSC BJ 21 LEASING
2021, 7 km, 6x4, Дизел
Германија, Würselen
129 500 EUR
Камион влекач DAF - 6X4 FTT 120toGG XF 530 SSC BJ 21 LEASING, 2021

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.