Слични понуди

Камион влекач DAF XF 460 4X2 SSC Intarder Standklima ACC Navi Euro 6
DAF XF 460 4X2 SSC Intarder Standklima ACC Navi Euro 6
2016, 547 429 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
27 100 EUR
Камион влекач DAF XF 460 4X2 SSC Intarder Standklima ACC Navi Euro 6, 2016
Камион влекач DAF XF 460 SSC 4X2 SSC Intarder 2x Tanks Standklima Euro 6
DAF XF 460 SSC 4X2 SSC Intarder 2x Tanks Standklima Euro 6
2017, 280 895 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
39 800 EUR
Камион влекач DAF XF 460 SSC 4X2 SSC Intarder 2x Tanks Standklima Euro 6, 2017
Камион влекач DAF XF 460 4X2 SSC Intarder ACC Standklima 2Tanks Euro 6
DAF XF 460 4X2 SSC Intarder ACC Standklima 2Tanks Euro 6
2016, 634 212 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
27 700 EUR
Камион влекач DAF XF 460 4X2 SSC Intarder ACC Standklima 2Tanks Euro 6, 2016
Камион влекач DAF XF 460 4X2 SSC Mega Intarder ACC Euro 6
DAF XF 460 4X2 SSC Mega Intarder ACC Euro 6
2017, 316 177 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
33 900 EUR
Камион влекач DAF XF 460 4X2 SSC Mega Intarder ACC Euro 6, 2017
Камион влекач DAF XF 460 4X2 SSC Intarder Standklima ACC 2x Tanks Euro 6
DAF XF 460 4X2 SSC Intarder Standklima ACC 2x Tanks Euro 6
2016, 576 105 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
28 100 EUR
Камион влекач DAF XF 460 4X2 SSC Intarder Standklima ACC 2x Tanks Euro 6, 2016
Камион влекач DAF XF 460 4X2 SSC ACC Standklima Euro 6
DAF XF 460 4X2 SSC ACC Standklima Euro 6
2015, 616 363 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
24 400 EUR
Камион влекач DAF XF 460 4X2 SSC ACC Standklima Euro 6, 2015
Камион влекач DAF XF 460 4X2 SSC Standklima ACC Euro 6
DAF XF 460 4X2 SSC Standklima ACC Euro 6
2016, 489 303 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
29 100 EUR
Камион влекач DAF XF 460 4X2 SSC Standklima ACC Euro 6, 2016
Камион влекач DAF XF 460 4X2 ACC SSC Standklima Euro 6
DAF XF 460 4X2 ACC SSC Standklima Euro 6
2016, 542 352 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
27 100 EUR
Камион влекач DAF XF 460 4X2 ACC SSC Standklima Euro 6, 2016
Камион влекач DAF XF 460 4X2 SSC Standklima ACC Euro 6
DAF XF 460 4X2 SSC Standklima ACC Euro 6
2015, 657 775 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
20 400 EUR
Камион влекач DAF XF 460 4X2 SSC Standklima ACC Euro 6, 2015
Камион влекач DAF XF 440 4X2 SSC Intarder Standklima ACC 2x Tanks Euro 6
DAF XF 440 4X2 SSC Intarder Standklima ACC 2x Tanks Euro 6
2017, 550 476 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
28 400 EUR
Камион влекач DAF XF 440 4X2 SSC Intarder Standklima ACC 2x Tanks Euro 6, 2017
Камион влекач DAF XF 440 4X2 SSC Intarder ACC Standklima 2x Tanks Euro 6
DAF XF 440 4X2 SSC Intarder ACC Standklima 2x Tanks Euro 6
2017, 541 455 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
28 400 EUR
Камион влекач DAF XF 440 4X2 SSC Intarder ACC Standklima 2x Tanks Euro 6, 2017
Камион влекач DAF XF 440 4X2 SSC Intarder 2x Tanks Standklima ACC Euro 6
DAF XF 440 4X2 SSC Intarder 2x Tanks Standklima ACC Euro 6
2017, 575 331 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
28 400 EUR
Камион влекач DAF XF 440 4X2 SSC Intarder 2x Tanks Standklima ACC Euro 6, 2017

Камион влекач DAF XF 460 4X2 ACC SSC Intarder Standklima Euro 6

Бренд DAF
Модел XF 460 4X2 ACC SSC Intarder Standklima Euro 6
Идентификација 70117900
Година на производство 2017
Километража 279 021 km
Дата на прва регистрација 04.05.2017
Локација Холандија, Veghel
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 460 hp (343 KW)
 • менувач: автоматски
 • пренос: Automatikgetriebe
 • успорувач/олеснувач
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • суспензија на предната оска
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
 • основа на тркалото: 3 800 mm
 • сопирачки: диск
 • предни гуми: 315/70 R22.5, Links außen: 10%, Rechts außen: 20%
 • задни гуми: 315/70 R22.5, 50%
 • резервоар за гориво: 620L
 • странични облоги на шасијата
Кабина/внатрешност
 • модел на кабина: Super Space Cab
 • светла за магла
 • штитник за сонце
 • клима уред
 • паркинг грејач
 • контролор на брзината
 • број на кревети: 2
 • радио
 • фрижидер
Доплнително
 • тахограф
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": камион влекач DAF XF 460 4X2 ACC SSC Intarder Standklima Euro 6

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": камион влекач DAF XF 460 4X2 ACC SSC Intarder Standklima Euro 6

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.