Камиони влекачи DAF


   Страница 1 од 129 1/129   
Сортирај според:
Резултати по страница:
DAF CF 85410 - камион влекач
 4
Прашајте за цена

Камион влекач

2008
680 000 km
4x2
460 hp

Онлајн: 4мес 18ден

COGEMAT

Франција, CLAYE SOUILLY

DAF 95 XF 430 Spacecab manual - камион влекач
 12
10 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2005
733 733 km
4x2
430 hp
Корисна носивост: 12 790 kg
Бруто тежина: 20 500 kg

Онлајн: 33мин

Smeets & Zonen NV

7

Белгија, Peer

Идентификација 30004589

DAF 95.400 ATI (Manual diesel injector) - камион влекач
 18
9 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

1996
169 513 km
4x2
360 hp

Онлајн: 1час 33мин

M.V.INTERTRADE

Холандија, 5405 BB Uden

Идентификација 65

DAF CF 460 SSC, Euro 6, ,Retarder, Hydraulics, Belgium Truck, Intarder - камион влекач
 11
16 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
656 795 km
4x2
460 hp
Корисна носивост: 25 000 kg
Бруто тежина: 44 000 kg

Онлајн: 3час 31мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

8

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2848

DAF XF 480 4X2 SSC ACC 2x Tanks Euro 6 - камион влекач
 15
47 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2018
314 032 km
4x2
480 hp
Корисна носивост: 10 633 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 4час 3мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70132796

DAF XF 440 4X2 SC Manual ADR Euro 6 - камион влекач
 16
17 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
615 488 km
4x2
440 hp
Корисна носивост: 11 703 kg
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 4час 43мин

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70133964

DAF 105 XF 460 EURO 5, Retarder, Airco, PTO - камион влекач
 7
10 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
1 050 000 km
4x2
460 hp

Онлајн: 5час 11мин

JB Trading bv

8

Холандија, Ede

Идентификација 927907

DAF DAF FTXF 105 MET SEMI DIEPLADER BROSHUIS - камион влекач
 19
42 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
519 000 km
410 hp
Корисна носивост: 11 470 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 6час 3мин

C. KORENBLIK TRUCKS B.V.

Холандија, Zutphen

Идентификација 04BPS3

DAF XF 105.460 - euro 5 - камион влекач
 8
12 750 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
997 000 km
460 hp
Корисна носивост: 44 635 kg
Бруто тежина: 52 000 kg

Онлајн: 8час 1мин

Houffalize Trading SA

9

Белгија, Belgium

Идентификација 926025

DAF XF 460 FT - камион влекач
 11
50 600 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
290 634 km
4x2
462 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 8час 35мин

DAF Used Trucks Deutschland

D

Германија, DAF Used Trucks Deutschland

Идентификација G153851

DAF XF 460 FT - камион влекач
 13
27 200 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
486 046 km
4x2
462 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 8час 36мин

DAF Used Truck Center Lyon

D

Франција, DAF Used Trucks France

Идентификација G071838

DAF CF 85 410 - камион влекач
 7
11 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2010
825 000 km
4x2
410 hp

Онлајн: 9час 25мин

OPTIMA TRUCKS bvba

Белгија, GENK

Идентификација 750818

DAF CF 85 460 INTARDER MANUEL / MANUAL - камион влекач
 8
12 250 EUR
Нето цена

Камион влекач

2007
780 000 km
4x2
460 hp

Онлајн: 9час 27мин

OPTIMA TRUCKS bvba

Белгија, GENK

Идентификација 670437

DAF FTG XF510 - камион влекач
 11
39 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
519 136 km
6x2
510 hp
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 11час 53мин

DAF Used Trucks Deutschland

D

Германија, DAF Used Trucks Deutschland

Идентификација G123058

DAF FTG XF510 - камион влекач
 10
40 600 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
497 322 km
6x2
510 hp
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 11час 53мин

DAF Used Trucks Deutschland

D

Германија, DAF Used Trucks Deutschland

Идентификација G123067

DAF FT XF480 - камион влекач
 12
56 100 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
231 629 km
4x2
483 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 20 000 kg

Онлајн: 11час 53мин

DAF Used Trucks Deutschland

D

Германија, DAF Used Trucks Deutschland

Идентификација G171224

DAF FT XF480 - камион влекач
 13
55 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2018
270 627 km
4x2
483 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 20 000 kg

Онлајн: 11час 53мин

DAF Used Trucks Deutschland

D

Германија, DAF Used Trucks Deutschland

Идентификација G190800

DAF FT XF480 - камион влекач
 11
53 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
217 321 km
4x2
483 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 20 000 kg

Онлајн: 11час 53мин

DAF Used Trucks Deutschland

D

Германија, DAF Used Trucks Deutschland

Идентификација G169276

DAF XF 480 FT - камион влекач
 13
50 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2018
248 623 km
4x2
483 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 20 000 kg

Онлајн: 11час 54мин

DAF Used Truck Center Budapest

D

Унгарија, DAF Used Trucks Hungary

Идентификација G183197

DAF XF 460 FT - камион влекач
 13
34 600 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
363 613 km
4x2
462 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 20 000 kg

Онлајн: 11час 54мин

DAF Used Truck Center Warsaw

D

Полска, DAF Used Truck Center Warsaw

Идентификација G131526

DAF XF 460 FT - камион влекач
 13
34 200 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
353 950 km
4x2
462 hp
Корисна носивост: 500 kg
Бруто тежина: 20 000 kg

Онлајн: 11час 54мин

DAF Used Truck Center Warsaw

D

Полска, DAF Used Truck Center Warsaw

Идентификација G126012

1 2 3 129   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.