- 8x4.


104
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 6 1/6   
Сортирај според:
Резултати по страница:
DAF XF105.510 SSC, Euro 5, Intarder - камион влекач
 12
30 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
474 161 km
8x4
510 hp
Корисна носивост: 18 445 kg
Бруто тежина: 31 500 kg

Онлајн: 14час 4мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2465

Scania R500 Fassi F 900 XP 27,6 m -1800 kg Seilwinde - камион влекач
 15
112 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2007
382 902 km
8x4
500 hp
Бруто тежина: 41 000 kg

Онлајн: 1ден

Mein-Laster GmbH

Германија

Volvo FH13 500 Globetrotter, Euro 5 - камион влекач
 12
27 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
476 235 km
8x4
500 hp
Корисна носивост: 20 500 kg
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 1ден

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 1812

Volvo FH13 500 Globetrotter, Euro 5 - камион влекач
 12
27 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
465 288 km
8x4
500 hp
Корисна носивост: 20 500 kg
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 1ден

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 951

Volvo FH13 500 Globetrotter, Euro 5 - камион влекач
 12
27 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
431 248 km
8x4
500 hp
Корисна носивост: 22 000 kg
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 1ден

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 949

Volvo FH16 660 Globetrotter, Euro 4, Intarder - камион влекач
 12
23 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
400 328 km
8x4
660 hp
Корисна носивост: 23 325 kg
Бруто тежина: 36 325 kg

Онлајн: 1ден

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2544

Scania R 144.530 Topline, Euro 2, Intarder - камион влекач
 12
16 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2000
1 119 785 km
8x4
530 hp
Корисна носивост: 13 000 kg
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 2ден

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2043

Mercedes-Benz Actros 3357 Day Cab, Euro 3, full steel suspension - камион влекач
 11
21 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2000
558 741 km
8x4
580 hp
Корисна носивост: 18 250 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 3ден

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2549

Mercedes-Benz Actross 4160 - камион влекач
 5
Прашајте за цена

Камион влекач

2005
250 000 km
8x4
600 hp
Бруто тежина: 43 000 kg

Онлајн: 3ден

Riess GmbH & Co. KG

Германија, Tuttlingen

MAN TGA 41.530 8X4 HEAVY DUTY TRACTOR 180 TONS - камион влекач
 10
Прашајте за цена

Камион влекач

2005
100 km
8x4
530 hp

Онлајн: 7ден

Geurts Trucks B.V.

8

Холандија, ANDELST

MAN TGX 41.540 XXL, Euro 5, Intarder - камион влекач
 12
39 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
301 682 km
8x4
540 hp
Корисна носивост: 29 075 kg
Бруто тежина: 41 000 kg

Онлајн: 8ден

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 1744

MAN TGX 41.540 XXL, Euro 5, Intarder - камион влекач
 12
39 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
299 521 km
8x4
540 hp
Корисна носивост: 29 075 kg
Бруто тежина: 41 000 kg

Онлајн: 8ден

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 1741

DAF XF 510 8X4 + MKG KRAAN HLK 541 HP + JIB kran/kra - камион влекач
 9
Прашајте за цена

Камион влекач

2007
223 000 km
8x4
510 hp

Онлајн: 8ден

Geurts Trucks B.V.

8

Холандија, ANDELST

Volvo FH 16 580 Euro 4 RETARDER - камион влекач
 20
26 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
450 000 km
8x4
580 hp
Корисна носивост: 20 390 kg
Бруто тежина: 32 100 kg

Онлајн: 10ден

TheTruckCompany

15

Белгија, Hooglede

Идентификација TC27856

Volvo FH500 8X4 TRIDEM TRACTOR / SZM EURO 5 - камион влекач
 9
22 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
599 000 km
8x4
500 hp

Онлајн: 11ден

HULLEMAN TRUCKS B.V.

10

Холандија, Marknesse

Идентификација 108156

Volvo FH500 8X4 TRIDEM TRACTOR / SZM EURO 5 - камион влекач
 9
22 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
599 000 km
8x4
500 hp

Онлајн: 11ден

HULLEMAN TRUCKS B.V.

10

Холандија, Marknesse

Идентификација 108156.2

Scania R620, 8x4 - камион влекач
 18
Прашајте за цена

Камион влекач

2009
777 000 km
8x4
620 hp
Бруто тежина: 52 000 kg

Онлајн: 15ден

Car Office Roponen Oy

6

Финска, Joensuu

Volvo FH13 500 Globetrotter, Euro 5 - камион влекач
 11
27 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
480 329 km
8x4
500 hp
Корисна носивост: 20 500 kg
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 16ден

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 952

Volvo FH 540 8X4 + PALFINGER PK 60002 C/kran/grua/kraa - камион влекач
 9
Прашајте за цена

Камион влекач

2009
623 256 km
8x4
540 hp

Онлајн: 20ден

Geurts Trucks B.V.

8

Холандија, ANDELST

Scania R 500 LA 8X4/4 HNC 4X ON STOCK - камион влекач
 9
Прашајте за цена

Камион влекач

2008
369 678 km
8x4
500 hp
Бруто тежина: 38 500 kg

Онлајн: 20ден

Geurts Trucks B.V.

8

Холандија, ANDELST

1 2 3 6   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.