- 8x2.


4
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Volvo FH 480 8X2R - камион влекач
 20
82 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
950 000 km
8x2
480 hp

G.A. Den Otter

13

Белгија, Meer

Идентификација 0015105

Scania R 480 8X4 WITH EFFER 1355 8S CRANE + JIB 6S 257.000KM - камион влекач
 14
Прашајте за цена

Камион влекач

2009
257 000 km
8x2
480 hp
Корисна носивост: 5 848 kg
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 3мес 12ден

Van Schaften Trucks Import Export

14

Холандија, Schiedam

Идентификација 19081

DAF 95 430PK 8X2 MET EFFER 98 TON KRAAN - камион влекач
 20
54 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2001
950 000 km
8x2
430 hp
Корисна носивост: 24 750 kg
Бруто тежина: 50 000 kg

Онлајн: 3мес 20ден

Sprengelmeijer Trucks B.V.

8

Холандија, NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL

Идентификација BLHT25

Volvo FM 420 8x2 Euro 6 HMF 26 ton/meter laadkraan - камион влекач
 20
Прашајте за цена

Камион влекач

2018
23 189 km
8x2
430 hp
Корисна носивост: 20 505 kg
Бруто тежина: 37 000 kg

Онлајн: 1год 2мес

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Холандија, Zetten

Идентификација 38378

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.