- 6x4.


392
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 20 1/20   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Volvo FH540 6X4 GLOBETROTTER XL EURO 5  - камион влекач
39 900 EUR
Нето цена
Volvo FH540 6X4 GLOBETROTTER XL EURO 5  - камион влекач
39 900 EUR
Нето цена
MAN TGA 33.430 - камион влекач
 13
23 700 EUR
Нето цена

Камион влекач

2005
488 201 km
6x4
430 hp
Корисна носивост: 16 914 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1час 39мин

Smeets & Zonen NV

6

Белгија, Peer

Идентификација 30003364

MAN TGA 33 480 6x4, Retarder, Adjustable Dish (3.5) Inch / Duim, Airco, Hub reduction, euro 4 - камион влекач
 6
19 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2007
672 000 km
6x4
480 hp

Онлајн: 8час 31мин

JB Trading bv

7

Холандија, Ede

Идентификација 503898

Volvo FH16 540 - камион влекач
 20
Прашајте за цена

Камион влекач

2012
574 018 km
6x4
551 hp
Бруто тежина: 10 870 kg

Онлајн: 8час 53мин

Aertssen Trading NV

Белгија, Antwerp

Идентификација ATR-0365

Iveco 450 TRAKKER (6X4 - EURO 5 - KIPHYDRAULIEK) - камион влекач
 8
26 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2010
365 545 km
6x4
450 hp

Онлајн: 14час 39мин

DK Trucks

6

Холандија, Nijmegen

Идентификација 34

SCANIA 580 hydrauliikka - камион влекач
 20
25 500 EUR

Камион влекач

2005
549 999 km
6x4
580 hp
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 20час 47мин

Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Финска, Oulu

Идентификација CGY-424

MAN TGX 33.560 6X4 BLS Intarder - камион влекач
 9
47 900 EUR

Камион влекач

2015
379 811 km
6x4
559 hp
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 1ден

MAN TopUsed

7 M

Холандија, Nijmegen

Идентификација NL5275

Volvo FH540 6X4 GLOBETROTTER XL EURO 5  - камион влекач
 13
39 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
577 181 km
6x4
540 hp

Онлајн: 1ден

HULLEMAN TRUCKS B.V.

10

Холандија, Marknesse

Идентификација 109672

Volvo FH540 6X4 GLOBETROTTER XL EURO 5  - камион влекач
 13
39 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
577 181 km
6x4
540 hp

Онлајн: 1ден

HULLEMAN TRUCKS B.V.

10

Холандија, Marknesse

Идентификација 109672.2

Mercedes-Benz ACTROS 2655 - SOON EXPECTED - 6X4 FULL PARABEL R  - камион влекач
 4
48 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
320 000 km
6x4
551 hp

Онлајн: 1ден

HULLEMAN TRUCKS B.V.

10

Холандија, Marknesse

Идентификација 109703.2

Mercedes-Benz ACTROS 2655 - SOON EXPECTED - 6X4 FULL PARABEL R  - камион влекач
 4
48 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
320 000 km
6x4
551 hp

Онлајн: 1ден

HULLEMAN TRUCKS B.V.

10

Холандија, Marknesse

Идентификација 109703

 GMC Astro left hand drive T49LJ V6 Detroit engine 6X4 - камион влекач
 20
7 250 EUR

Камион влекач

1980
397 878 km
6x4
350 hp

Онлајн: 1ден

Britannia Export Consultants Limited

Португалија

Mercedes-Benz Arocs 2658 LS 6X4 Retarder Hydraulik BigAxle Euro 6 - камион влекач
 19
49 400 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
205 207 km
6x4
580 hp
Корисна носивост: 16 954 kg
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 3ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70117065

Mercedes-Benz Arocs 3351 S 6X4 Manual Big-Axle Steelsuspension Euro 6 - камион влекач
 15
59 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
76 824 km
6x4
510 hp
Корисна носивост: 15 869 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 3ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70107948

Scania R 124 6x4 Retarder Effer 52 ton/meter laadkraan - камион влекач
 20
32 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

1999
1 023 947 km
6x4
421 hp
Корисна носивост: 9 780 kg
Бруто тежина: 28 000 kg

Онлајн: 3ден

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Холандија, Zetten

Идентификација 38630

Mercedes-Benz Actros 3348 6x4 Euro 6 - камион влекач
 16
60 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
174 719 km
6x4
476 hp
Корисна носивост: 22 904 kg
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 3ден

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Холандија, Zetten

Идентификација 39124

Volvo FH 16.600 6x4 Euro 5 Zwaartransport 120 TON - камион влекач
 19
39 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
478 748 km
6x4
612 hp
Корисна носивост: 11 050 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 3ден

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Холандија, Zetten

Идентификација 39165

Volvo FH 16.600 6x4 Euro 5 Zwaartransport 120 TON - камион влекач
 19
39 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
483 766 km
6x4
612 hp
Корисна носивост: 11 050 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 3ден

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Холандија, Zetten

Идентификација 39166

Volvo FH12 460 6x4 Asphalt - камион влекач
 20
Прашајте за цена

Камион влекач

2004
288 000 km
6x4
460 hp

Онлајн: 3ден

MAN Odense A/S

9 M

Данска, Odense

Идентификација 96607

Volvo FH 420 6X4 + 2 AXEL TIPPER TRAILER  - камион влекач
 9
Прашајте за цена

Камион влекач

2016
234 566 km
6x4
420 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 3ден

Geurts Trucks B.V.

8

Холандија, ANDELST

MAN TGX 33.540 6X4 BLS+HMF 4220-K4 KRAN/CRANE /KRAAN  - камион влекач
 9
Прашајте за цена

Камион влекач

2009
436 880 km
6x4
540 hp
Бруто тежина: 28 000 kg

Онлајн: 3ден

Geurts Trucks B.V.

8

Холандија, ANDELST

1 2 3 20   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.