Камиони влекачи - 6x4.


   Страница 1 од 18 1/18   
Сортирај според:
Резултати по страница:
MAN TGA 26.480 - камион влекач
 5
Прашајте за цена

Камион влекач

2005
901 000 km
6x4

Онлајн: 3мес

LSVI

Франција, CHOLET

Scania R 620, Full Steel, Manuel, Retarder, Euro 4, Highline, Truckcenter Apeldoorn - камион влекач
 10
25 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
526 000 km
6x4
620 hp

Онлајн: 4час 50мин

Truckcenter Apeldoorn

Холандија, Apeldoorn

Scania R 580 V8 6x4 Manual Retarder - камион влекач
 8
14 750 EUR
Нето цена

Камион влекач

2006
1 234 414 km
6x4
581 hp
Корисна носивост: 17 635 kg
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 21час 52мин

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Холандија, Zetten

Идентификација 39556

MAN 33.604 - 6x4 - камион влекач
 12
22 850 EUR
Нето цена

Камион влекач

2001
671 201 km
6x4
600 hp

Онлајн: 1ден

Degroote Trucks & Trailers

15

Белгија, BE

Идентификација 20050918

MAN TGS 33.440 6X4 HIDRAULIC - камион влекач
 9
31 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
414 000 km
6x4
440 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1ден

THEMAR TRUCKS nv

13

Белгија, Willebroek

Идентификација 56

MAN TGS 26.440 - камион влекач
 15
28 900 EUR

Камион влекач

2009
6x4

Онлајн: 1ден

KMM Truck GmbH & Co. KG

Германија, München

Идентификација 2004-06

Mercedes-Benz Arocs AROCS 3345 LS - камион влекач
 8
78 900 EUR

Камион влекач

2016
152 498 km
6x4
448 hp
Корисна носивост: 23 387 kg
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 1ден

TruckStore Piacenza

9 M

Италија, Piacenza

Идентификација 193007S5991

Renault Premium Lander 460 DXI - камион влекач
 13
Прашајте за цена

Камион влекач

2011
582 000 km
6x4
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1ден

GUAINVILLE INTERNATIONAL

10

Франција, LIMAY

Идентификација BH155KX

Scania R620 Topline, Euro 5, Intarder - камион влекач
 11
20 700 EUR
Нето цена

Камион влекач

2010
1 111 453 km
6x4
620 hp
Корисна носивост: 20 800 kg
Бруто тежина: 30 000 kg

Онлајн: 2ден

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2450

MAN TGX 33.540 XXL, Euro 5, Manual Gearbox - retarder, Intarder - камион влекач
 12
23 700 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
570 918 km
6x4
540 hp
Корисна носивост: 14 870 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 2ден

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 1924

MAN TGA 440 Euro 4 - камион влекач
 20
19 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2009
647 778 km
6x4
440 hp
Корисна носивост: 16 060 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 2ден

TheTruckCompany

15

Белгија, Hooglede

Идентификација TC65970

Scania R730 6X4 TOPLINE RETARDER FULL OPTIONS EURO 6  - камион влекач
 9
46 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
599 000 km
6x4
730 hp

Онлајн: 2ден

HULLEMAN TRUCKS B.V.

11

Холандија, Marknesse

Идентификација 110414

Scania 124.400 6x4 FULL BLAD, Manual diesel pomp - камион влекач
 20
12 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

1998
826 466 km
6x4
400 hp

Онлајн: 3ден

M.V.INTERTRADE

Холандија, 5405 BB Uden

Идентификација 7

Iveco AD380T45 TRAKKER (6X4 - EURO 5 - KIPHYDRAULIEK) - камион влекач
 8
20 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2010
365 545 km
6x4
450 hp

Онлајн: 3ден

DK Trucks

7

Холандија, Nijmegen

Идентификација 34

MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ SPRINTER 518 cdi SPRINTER 518 cdi - камион влекач
 10
10 880 EUR

Камион влекач

2012
252 252 km
6x4

Онлајн: 3ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

Volvo FH540 - камион влекач
 8
Прашајте за цена

Камион влекач

2017
424 000 km
6x4
540 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 3ден

Autohuset Vestergaard A/S

Данска, Horsens

Идентификација AVSS-ER

MAN TGS 480 Euro 5 - камион влекач
 20
28 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
435 629 km
6x4
Корисна носивост: 16 640 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 3ден

TheTruckCompany

15

Белгија, Hooglede

Идентификација TC72997

DAF XF Euro6 460 Euro 6 INTARDER - камион влекач
 20
54 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
579 309 km
6x4
460 hp

Онлајн: 4ден

TheTruckCompany

15

Белгија, Hooglede

Идентификација TC56198

DAF XF Euro6 460 Euro 6 INTARDER - камион влекач
 20
54 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
629 340 km
6x4

Онлајн: 4ден

TheTruckCompany

15

Белгија, Hooglede

Идентификација TC55858

DAF XF Euro6 460 Euro 6 INTARDER - камион влекач
 19
54 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
512 965 km
6x4
460 hp

Онлајн: 4ден

TheTruckCompany

15

Белгија, Hooglede

Идентификација TC84739

MAN 26.414 DFLT 6x4 SZM + Kran PK 54.000 Palfinger  - камион влекач
 15
Прашајте за цена

Камион влекач

1999
453 000 km
6x4
409 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 4ден

Lemoine Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 33729 Bielefeld

Идентификација 1085

1 2 3 18   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.