- 6x2.


720
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 36 1/36   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Volvo FH500 6x2 3000mm - камион влекач
 16
60 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
362 000 km
6x2
500 hp

Онлајн: 6час 46мин

Poulsen Biler Aps

13

Данска, Padborg

Идентификација 10034-61

Mercedes-Benz 2442 LS 6x2/2 Streamspace 3-Achser PPC Klima  - камион влекач
 6
41 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
407 500 km
6x2
421 hp
Бруто тежина: 23 300 kg

Онлајн: 8час 3мин

Gebr. Recker GmbH

M

Германија, 33428 Harsewinkel/Greffen

Идентификација 4937

Scania R500 6x2 e5 ret. 305 tkm! - камион влекач
 12
24 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
304 957 km
6x2
500 hp
Корисна носивост: 18 300 kg
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 8час 4мин

Kleyn Trucks

14

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 269891

Scania R450 LA6X2/4MNB | DIFF. LOCK | NAVI | SCR-ONLY | FULL AIR - камион влекач
 13
68 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
399 111 km
6x2
450 hp
Корисна носивост: 17 178 kg
Бруто тежина: 26 500 kg

Онлајн: 12час 2мин

Scania Truck Center Benelux

6 S

Холандија, Wijchen

Идентификација 11980

DAF XF510 SSC, Euro 6, - retarder and drive shaft broken., Intarder - камион влекач
 12
27 200 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
490 623 km
6x2
510 hp
Корисна носивост: 17 365 kg
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 12час 32мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2118

DAF XF510 SSC, Euro 6, Intarder - камион влекач
 12
31 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
628 949 km
6x2
510 hp
Корисна носивост: 17 305 kg
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 12час 32мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2016

DAF XF510 SSC, Euro 6, Intarder - камион влекач
 12
31 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
655 972 km
6x2
510 hp
Корисна носивост: 17 595 kg
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 12час 36мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2117

DAF XF105.510 SSC, Euro 5, SSC - камион влекач
 11
13 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2009
724 052 km
6x2
510 hp

Онлајн: 12час 36мин

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2178

SCANIA R500 - камион влекач
 13
Прашајте за цена

Камион влекач

2008
1 221 421 km
6x2
500 hp

Онлајн: 15час 44мин

Scania Denmark A/S

11 S

Данска, Kolding

Идентификација 5208259

IVECO Stralis 450, Steel /Air, Automat - камион влекач
 13
4 950 EUR

Камион влекач

2007
955 407 km
6x2
450 hp

Онлајн: 18час 16мин

Karo Truck Import -Export

Полска, WOLSZTYN

Scania R560 6x2 trekker m/hydr. (toppline)  - камион влекач
 20
29 554 EUR

Камион влекач

2009
680 000 km
6x2
560 hp

Онлајн: 18час 29мин

ATS Norway AS

Норвешка, Trøndelag

Идентификација 3950

Volvo FH 13.500 pk27000+jib+platform - камион влекач
 20
66 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
508 615 km
6x2
510 hp
Корисна носивост: 13 300 kg
Бруто тежина: 28 000 kg

Онлајн: 1ден

Kleyn Trucks

14

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 269851

MAN 26.440 TGX xlx 6x2 541tkm - камион влекач
 13
28 450 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
540 213 km
6x2
441 hp
Бруто тежина: 2 600 kg

Онлајн: 1ден

Kleyn Trucks

14

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 269651

Iveco AS440S46 STRALIS hi-way 6x2 euro 6 - камион влекач
 13
22 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
683 171 km
6x2
460 hp
Корисна носивост: 17 450 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1ден

Kleyn Trucks

14

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 269541

Volvo FH 13 400 Globetrotter 6x2 EURO 5 - камион влекач
 7
15 250 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
990 000 km
6x2
400 hp

Онлајн: 1ден

OPTIMA TRUCKS bvba

Белгија, GENK

Volvo FM 460 6X2 VEB+ LNG *MAUT FREI* Liftachse Euro 5 - камион влекач
 17
27 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
722 974 km
6x2
460 hp
Корисна носивост: 17 744 kg
Бруто тежина: 26 500 kg

Онлајн: 1ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70113334

Scania P114 380 Topline, Euro 3 - камион влекач
 12
7 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2001
1 090 462 km
6x2
380 hp
Корисна носивост: 18 100 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1ден

Heisterkamp Used Trucks B.V.

7

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2535

Volvo FH 420 6X2 ADR - камион влекач
 9
16 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
883 000 km
6x2
428 hp
Корисна носивост: 17 885 kg
Бруто тежина: 26 500 kg

Онлајн: 1ден

Van Schaften Trucks Import Export

14

Холандија, Schiedam

Идентификација 19976

DAF XF 105 460 SPACECAB 6x2 MANUAL - камион влекач
 7
15 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2009
850 000 km
6x2
460 hp

Онлајн: 1ден

OPTIMA TRUCKS bvba

Белгија, GENK

Идентификација 798194

Scania R580 6x2 mnb full option - камион влекач
 16
51 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
491 617 km
6x2
581 hp
Корисна носивост: 17 315 kg
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 1ден

Kleyn Trucks

14

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 262867

1 2 3 36   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.