Камиони влекачи од Полска - 4x4.


Сортирај според:
Резултати по страница:
MAN TGA 18.440 Sattelzugmaschine+KRAN/FUNK+TRAILER!  - камион влекач
 17
69 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
7 920 000 km
4x4
441 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 7ден

LSI TRUCK SEBASTIAN LUPA

Полска, Męcina

MAN TGA 18.440 Sattelzugmaschine+KRAN/FUNK+TRAILER!  - камион влекач
 17
69 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2008
792 000 km
4x4
441 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 7ден

LSI TRUCK SEBASTIAN LUPA

Полска, Męcina

MAN MAN Schmitz TGA 18,480 TGA 18,480 SKI 24 - камион влекач
 13
23 500 EUR

Камион влекач

2009
8 388 607 km
4x4
440 hp
Корисна носивост: 8 388 607 kg

Онлајн: 1мес 13ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Miasteczko Krajeńskie

MAN TGS 18.440 - камион влекач
 19
45 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
152 000 km
4x4
440 hp

Онлајн: 1мес 28ден

UAB "Nordenlink"

Полска, Kielce

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.