Користени и нови заменски сандаци со церади за продажба - Truck1 Македонија Страница 4.
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Заменски сандаци со церади


131
Резултати пронајдени
   Страница 4 од 7 4/7   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Skrzynia - заменски сандак со церада
 6
807.57 EUR
2009

Објавено: 4мес 9ден

F.H.U. Józef Stroka

6

Полска, Świętoszówka

Krone WP7L16 CONTENEDOR ABIERTO INTERCAMBIABLE  - заменски сандак со церада
 7
Прашајте за цена
1988

Објавено: 4мес 13ден

Salper Import Trucks S.L.

Шпанија, O CARBALLIÑO, Spain

WECON gardin veksellad + hæve tag - заменски сандак со церада
 7
Прашајте за цена
2006
Нето тежина: 3 100 kg

Објавено: 4мес 25ден

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Silkeborg

 Pritschenaufbau, Curtainsider, Edscha, - заменски сандак со церада
 9
4 900 EUR
Цена без ДДВ
2020

Објавено: 4мес 26ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 8773

EASTERN STERN WB58147-3 - заменски сандак со церада
 22
7 500 EUR
Цена без ДДВ
2014
Корисна носивост: 16 000 kg

Објавено: 5мес 5ден

SARL FCE

Франција, HUTTENHEIM

Број на оглас STERN

KRONE 7450 mm gardinside venstre - заменски сандак со церада
 8
Прашајте за цена

Објавено: 6мес 10ден

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Silkeborg

 Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU! - заменски сандак со церада
 13
Прашајте за цена
Бруто тежина: 18 000 kg
Нето тежина: 2 480 kg

Објавено: 7мес 9ден

Lippstädter Anhänger GmbH

Германија, Lippstadt

Број на оглас 15703

 kontener 2,5x7,5x3 magazyn zabudowa hala - заменски сандак со церада
 5
530 EUR

Објавено: 7мес 13ден

AGRO-TECH

Полска, 87-732 Lubanie

 kontener 2,5x7,5x3 magazyn zabudowa - заменски сандак со церада
 5
530 EUR

Објавено: 7мес 13ден

AGRO-TECH

Полска, 87-732 Lubanie

 Kögel - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU, RAL 9006! - заменски сандак со церада
 8
Прашајте за цена
2021
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 200 kg

Објавено: 7мес 22ден

Lippstädter Anhänger GmbH

Германија, Lippstadt

Број на оглас LA-09-1004

Wecon WPR 715 SG 20ft Wechselbrücke BDF 20ft. Swap-Body - заменски сандак со церада
 11
6 900 EUR
Цена без ДДВ
2018

Објавено: 9мес 17ден

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70167928

 Pritschenaufbau - заменски сандак со церада
 8
4 000 EUR
Цена без ДДВ
2008

Објавено: 10мес 30ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 7890

 Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!! - заменски сандак со церада
 8
Прашајте за цена
Бруто тежина: 16 000 kg

Објавено: 11мес 14ден

Lippstädter Anhänger GmbH

Германија, Lippstadt

Број на оглас LA-09-1101

 Krone - Baustoffausführung BDF System 7.450 mm lang - заменски сандак со церада
 7
Прашајте за цена
2001
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 340 kg

Објавено: 11мес 28ден

Lippstädter Anhänger GmbH

Германија, Lippstadt

Број на оглас 19345

Krone Krone Wechselbrücke Plane Innenhöhe 2.75 Meter - заменски сандак со церада
 9
2 950 EUR
Цена без ДДВ
2002
Бруто тежина: 18 000 kg
Корисна носивост: 15 100 kg

Објавено: 11мес 30ден

Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

15

Германија, Sottrum

Број на оглас 4869

Krone Wechselpritsche 7,30 Meter , XL Zertifikat - заменски сандак со церада
 15
12 900 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022
Бруто тежина: 16 000 kg

Објавено: 1год

MG Handel GmbH

11

Австрија, Hörsching

Број на оглас 095408

 WP 7.3 Wechselpritsche mit Plane - заменски сандак со церада
 8
2 900 EUR
Цена без ДДВ
2002
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 13 500 kg

Објавено: 1год 2мес

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 3991

Diversen Occ gesloten laadbak 5.90m - заменски сандак со церада
 6
950 EUR
Цена без ДДВ
Нето тежина: 500 kg

Објавено: 1год 3мес

Smeets & Zonen Parts N.V.

10

Белгија, Bree

Број на оглас H352999050

 Pritschenaufbau mit Plane - заменски сандак со церада
 14
3 500 EUR
Цена без ДДВ
2014

Објавено: 1год 4мес

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 8902

Diversen Occ Gesloten laadbak 5.0m - заменски сандак со церада
 4
750 EUR
Цена без ДДВ
Нето тежина: 500 kg

Објавено: 1год 5мес

Smeets & Zonen Parts N.V.

10

Белгија, Bree

Број на оглас H352999049

   1 2 3 4 5 6 7   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old