Заменски сандак со церада WPR 745 CS Wechselbrücke, Edscha-Verdeck

picture_as_pdf

3 200 EUR

Нето цена

Тип

Заменски сандак со церада

Година

2003

Земја

Германија

Телефон

+49 551 82......

Објавено: 1мес 13ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
Број на оглас84801
Година на производство2003
Дата на прва регистрација01.01.2003
Бруто тежина16000 kg
Корисна носивост13270 kg
Бојазелена
Тело/надградба
Должина на утовар7360 mm
Ширина на утовар2480 mm
Висина на утовар2680 mm
Опис
  • Fahrzeugstandort: Bovenden, Edscha, Gardine, Portaltüren, Verzurrösen, seitl. Gurtspanner, Pendelklappen

Aufbau: Wechselbrücke mit Schiebeplane links und rechts, Flügeltüren & Edscha-Verdeck

ZUBEHÖRANGABEN OHNE GEWÄHR, Änderungen, Zwischenverkauf und Irrtümer vorbehalten!


powered by two Sales
Побарајте подетални информации
Продавач

Gassmann GmbH

Gassmann GmbH

4.3 
starstarstarstarstar
location_on

Germany, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany

phone_iphone
language

www.gassmann-gmbh.com

access_time

Локално време на дилерот — 19:12


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit Gassmann GmbH

t1 test unit Изменлив сандак/ Контејнер

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.