Заменски сандак со церада WPR 745 CS Wechselbrücke од Германија, 4200 EUR за продажба - ID: 6870143
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Заменски сандак со церада WPR 745 CS Wechselbrücke

Онлајн: 2мес 4ден

Број на оглас 85540
Година на производство 2003
Дата на прва регистрација 01.01.2003
Бруто тежина 16 000 kg
Корисна носивост 13 730 kg
Боја црвена
Локација Германија, Göttingen
Телефон +49 551 8...
Тело/надградба
  • должина на утовар: 7 350 mm
  • ширина на утовар: 2 460 mm
  • висина на утовар: 2 400 mm
4200 EUR
4 200
EUR
  • 261 620 MKD
  • 4 625 USD

Цена без ДДВ

Продавач
Gassmann GmbH
Gassmann GmbH Германија
Доверлив
17 Повеќе од 17 години со Truck1
Локално време на дилерот
09:39
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Заменски сандак со церада Wechselbrücke WPR
Wechselbrücke WPR
850 EUR
1970
Германија, Göttingen
Заменски сандак со церада Wechselbrücke WPR, 1970
Заменски сандак со церада Wechselbrücke WPR
Wechselbrücke WPR
800 EUR
1989, Дизел
Германија, Göttingen
Заменски сандак со церада Wechselbrücke WPR, 1989
Заменски сандак со церада Wechselbrücke WPR
Wechselbrücke WPR
850 EUR
1970
Германија, Göttingen
Заменски сандак со церада Wechselbrücke WPR, 1970
Заменски сандак со церада Wechselbrücke WPR
Wechselbrücke WPR
850 EUR
1989
Германија, Göttingen
Заменски сандак со церада Wechselbrücke WPR, 1989
Заменски сандак со церада Wechselbrücke WPR
Wechselbrücke WPR
800 EUR
1989, Дизел
Германија, Göttingen
Заменски сандак со церада Wechselbrücke WPR, 1989
Заменски сандак со церада Wecon WPR 715 SG 20ft Wechselbrücke BDF 20ft. Swap-Body
Wecon WPR 715 SG 20ft Wechselbrücke BDF 20ft. Swap-Body
6 900 EUR
2018, 10-оски
Холандија, Veghel
Заменски сандак со церада Wecon WPR 715 SG 20ft Wechselbrücke BDF 20ft. Swap-Body, 2018
Заменски сандак со церада Wechselbrücke -
Wechselbrücke -
850 EUR
1990
Германија, Göttingen
Заменски сандак со церада Wechselbrücke -, 1990
Заменски сандак со церада Wechselbrücke -
Wechselbrücke -
850 EUR
1970
Германија, Göttingen
Заменски сандак со церада Wechselbrücke -, 1970
Заменски сандак со церада Wechselbrücke -
Wechselbrücke -
850 EUR
1970
Германија, Göttingen
Заменски сандак со церада Wechselbrücke -, 1970
Заменски сандак со церада - Wechselbrücke
- Wechselbrücke
1 200 EUR
2002
Германија, Göttingen
Заменски сандак со церада - Wechselbrücke, 2002
Заменски сандак со церада Wechselbrücke Wechselpritsche
Wechselbrücke Wechselpritsche
850 EUR
1970
Германија, Göttingen
Заменски сандак со церада Wechselbrücke Wechselpritsche, 1970
Заменски сандак со церада Wechselbrücke Wechselpritsche
Wechselbrücke Wechselpritsche
850 EUR
1970
Германија, Göttingen
Заменски сандак со церада Wechselbrücke Wechselpritsche, 1970

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - Gassmann GmbH
t1 old