Заменски сандак со церада Krone Plane, Edscha, 7,82m, BDF, Code XXL од Германија, 2950 EUR за продажба - ID: 6573847
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
 Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken - заменски сандак со церада
 1
Прашајте за цена

Објавено: 23ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

7

Германија, Oelde

Wecon WPR 7,82 BDF Jumbo verzinkt, Code XL, VDI 2700  - заменски сандак со церада
 15
4 400 EUR
Цена без ДДВ
2011
Бруто тежина: 25 000 kg
Корисна носивост: 13 180 kg

Објавено: 1мес 8ден

A1-Truck GmbH

8

Германија, Bakum

Број на оглас 65160

Wecon WPR 7,82 BDF Jumbo verzinkt, Code XL, VDI 2700  - заменски сандак со церада
 15
4 400 EUR
Цена без ДДВ
2011
Бруто тежина: 25 000 kg
Корисна носивост: 13 180 kg

Објавено: 1мес 20ден

A1-Truck GmbH

8

Германија, Bakum

Број на оглас 64967

 CIMC Silvergreen  BDF Plane Bordwände Edscha Dach - заменски сандак со церада
 8
4 400 EUR
Цена без ДДВ
2013
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 13 620 kg

Објавено: 2мес 23ден

Donau Trucks GmbH

Германија, 94469 Deggendorf

Број на оглас 4170

 Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU! - заменски сандак со церада
 7
Прашајте за цена
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 700 kg

Објавено: 29ден

Lippstädter Anhänger GmbH

Германија, Lippstadt

Број на оглас LA031

Wecon 7,82m Wechselbrücke WAB Tautliner*Hubdach*Edscha  - заменски сандак со церада
 14
3 800 EUR
Цена без ДДВ
2001
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 13 150 kg

Објавено: 3мес 18ден

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

Германија, Kehl-Neumühl

Број на оглас 0943622

 Wecon - WPR 7.82 NVSG Jumbo BDF 7,82 Doppelstock - заменски сандак со церада
 9
5 500 EUR
Цена без ДДВ
2006
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 360 kg

Објавено: 1мес 18ден

Fichtner Nutzfahrzeuge

Германија, Braunschweig

Број на оглас 332_4

 Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!! - заменски сандак со церада
 8
Прашајте за цена
2005
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 700 kg

Објавено: 1год 8мес

Lippstädter Anhänger GmbH

Германија, Lippstadt

Број на оглас 14564

Krone Wechselbrücke WP 7,3 LS 4 Bordwände mit Plane un  - заменски сандак со церада
 4
5 000 EUR
Цена без ДДВ
2005

Објавено: 2год 3мес

BFS Business Fleet Services GmbH

15

Германија, Kirchberg

Број на оглас DE/8682/1050

 Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!! - заменски сандак со церада
 8
Прашајте за цена
Бруто тежина: 16 000 kg

Објавено: 11мес 14ден

Lippstädter Anhänger GmbH

Германија, Lippstadt

Број на оглас LA-09-1101

 Krone - Baustoffausführung BDF System 7.450 mm lang - заменски сандак со церада
 7
Прашајте за цена
2001
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 340 kg

Објавено: 11мес 28ден

Lippstädter Anhänger GmbH

Германија, Lippstadt

Број на оглас 19345

 Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU! - заменски сандак со церада
 13
Прашајте за цена
Бруто тежина: 18 000 kg
Нето тежина: 2 480 kg

Објавено: 7мес 10ден

Lippstädter Anhänger GmbH

Германија, Lippstadt

Број на оглас 15703

 Krone - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU, RAL 9010 - заменски сандак со церада
 6
Прашајте за цена
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 520 kg

Објавено: 1мес 10ден

Lippstädter Anhänger GmbH

Германија, Lippstadt

Број на оглас LA023

Заменски сандак со церада Krone Plane, Edscha, 7,82m, BDF, Code XXL

Бренд KRONE
Број на оглас 235_1
Година на производство 2005
Локација Германија, Braunschweig
Тело/надградба
  • должина на утовар: 7 700 mm
  • ширина на утовар: 2 480 mm
  • висина на утовар: 3 000 mm
  • волумен на утовар: 58 m³
2 950
EUR

17 Декември 2022

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Swap body/ Container
t1 test archive - Fichtner Nutzfahrzeuge
t1 old