Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren од Германија, 8675 EUR за продажба - ID: 8325680
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

8 675EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 534 628 MKD
  • ≈ 9 302 USD

Krone Heck mit Portaltüren

Заменски сандак со церадаKrone Heck mit Portaltüren
2013|16000 kg|2880 kg|13120 kg

8 675EUR

Цена без ДДВ

Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren

Објавено: 3мес 5ден

PDF
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 1
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 2
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 3
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 4
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 5
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 6
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 7
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 8
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 9
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 10
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 11
Ask for all available pictures

Објавено: 3мес 5ден

PDF

8 675EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 534 628 MKD
  • ≈ 9 302 USD
Бренд

Број на оглас

G0112789_1
Година на производство

2013
Нето тежина

2880 kg
Бруто тежина

16000 kg
Корисна носивост

13120 kg
Боја

сина
Локација

Германија, Beckumer Straße 51, D - 59302 Oelde, Germany

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Тело/надградба
должина на утовар

7300 mm
ширина на утовар

2480 mm
волумен на утовар

45 m³
Повеќе информации

Wagen-Nr. G0112789_1- Hersteller: Krone. Einfache Eckbeschläge, Einstecklatte (Holz) (24), Konturmarkierung Seite/Heck, Ladungszertifikat Code-XL, Portaltür doppelte Drehstangenverschlüsse (Aussen), Seitenschiebeplane, Stapler befahrbar, Stützbeine fest, Vorrichtung für Bahnverladung, ZurrmuldenFinanzierung auf Anfrage. Finanzierung möglich. Lieferzeit: AB SOFORT. Neue Plane. Neu lackiert. Spannratschen NEU !. Technisch einsatzbereiter Zustand, Aufbau und Stützbeine neu lackiert. Türdichtungen NEU !. Unterbau (KTL) gereinigt und mit Unterbodenschutz versehen. UVV gültig. UVV-Unterlagen vorhanden. Maße sind ca. Angaben. Angebot freibleibend der Zwischenverkauf ist vorbehalten, Preise netto ab Standort D-59302 Oelde oder D- 49770 Herzlake. Weitere Details nach Rücksprache.

B7ylfdyp

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

8 675EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 534 628 MKD
  • ≈ 9 302 USD
Германија, Beckumer Straße 51, D - 59302 Oelde, Germany
Локално време на дилерот:
07:23
Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1

Лица за контакт
Irina Tomsin
Deutsch, Русский

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - BRÜGGEN SWAP-STORE