Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren од Германија, 8675 EUR за продажба - ID: 8174320
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

8 675EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 533 648 MKD
  • ≈ 9 388 USD

Krone Heck mit Portaltüren

Заменски сандак со церадаKrone Heck mit Portaltüren
2013|16000 kg|2600 kg|13400 kg

8 675EUR

Цена без ДДВ

Контактирајте го продавачот

Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren

Објавено: 21ден

Додај во омилени
PDF
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 1
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 2
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 3
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 4
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 5
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 6
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 7
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 8
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 9
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 10
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 11
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 12
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 13
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 14
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 15
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 16
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 17
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 18
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 19
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 20
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 21
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 22
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 23
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 24
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 25
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 26
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 27
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 28
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 29
Заменски сандак со церада Krone Heck mit Portaltüren: слика 30
Ask for all available pictures

Објавено: 21ден

Додај во омилени
PDF

8 675EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 533 648 MKD
  • ≈ 9 388 USD
Контактирајте го продавачот
Бренд

Број на оглас

G0113891
Година на производство

2013
Нето тежина

2600 kg
Бруто тежина

16000 kg
Корисна носивост

13400 kg
Боја

бела
Локација

Германија, Beckumer Straße 51, D - 59302 Oelde, Germany

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Повратен повик
Тело/надградба
должина на утовар

7300 mm
ширина на утовар

2480 mm
волумен на утовар

45 m³
Побарајте подетални информации
Повеќе информации

Wagen-Nr. G0113891- Hersteller: Krone. Zurrmulden, Zurrmöglichkeiten, Vorrichtung für Bahnverladung, Stützbeine fest, Stapler befahrbar, Seitenschiebeplane, Portaltür doppelte Drehstangenverschlüsse (Aussen), Ladungszertifikat Code-XL, Konturmarkierung Seite/Heck, Einstecklatte (Holz) (24), Einfache Eckbeschläge, DachschiebeplaneFinanzierung auf Anfrage. Finanzierung möglich. Lackierung NEU: Farbwahl in RAL.- Farbton bei Bestellung möglich !. Lieferzeit: AB SOFORT. Neue Plane. Neu lackiert. Portaltür doppelte Drehstangenverschlüsse (Aussen). Spannratschen NEU !. Technisch einsatzbereiter Zustand, Aufbau und Stützbeine neu lackiert. Türdichtungen NEU !. Unterbau (KTL) gereinigt und mit Unterbodenschutz versehen. UVV gültig. UVV-Unterlagen vorhanden. LACK NEU !!!. LASI CODE XL !!!. Mehrfach vorhanden!. Maße sind ca. Angaben. Angebot freibleibend der Zwischenverkauf ist vorbehalten, Preise netto ab Standort D-59302 Oelde oder D- 49770 Herzlake. Weitere Details nach Rücksprache.

Bkgddylcab8

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

8 675EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 533 648 MKD
  • ≈ 9 388 USD
Германија, Beckumer Straße 51, D - 59302 Oelde, Germany
Локално време на дилерот:
11:16
Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1

Лица за контакт
Irina Tomsin
Deutsch, Русский

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - BRÜGGEN SWAP-STORE