Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!

picture_as_pdf

Тип

Заменски сандак со церада

Земја

Германија

Телефон

+49 - 0294......

Објавено: 5ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендKRONE
Број на оглас15703
Нето тежина2480 kg
Бруто тежина18000 kg
Бојабела
Тело/надградба
Должина на утовар7300 mm
Ширина на утовар2480 mm
Волумен на утовар47.6 m³
Опис

Wechselpritsche BDF-System 7.450 mm lang, Lack NEU! technisch einsatzbereiter guter Zustand, Aufbau neu lackiert in RAL-Wunschfarbe, Stützbeine teleskopierbar von 1.120 bis 1.320 mm, Innenmaß Aufbau von 2.000 mm bis 2.700 mm möglich, Seitenplane als Rollfixplane mit Kurbel, am Heck Rollfixplane mit Feder und niedrige Türen, 11 Zurrösen im Boden je Seite, staplerbefahrbar 5.200 kg. Zwischenverkauf vorbehalten, Preise netto ab Standort D-59558 Lippstadt-Rixbeck. Weitere Objekte unter aenger.de

Побарајте подетални информации
Продавач

Lippstädter Anhänger GmbH

Lippstädter Anhänger GmbH

4.7 
starstarstarstarstar
location_on

Germany, Hans-Sachs-Str. 16 D-59558 Lippstadt, Germany

phone_iphone
language

www.lippstaedteranhaenger.de

access_time

Локално време на дилерот — 19:18

Лица за контакт
Dietmar Beumer

Dietmar Beumer

Deutsch, English, Español, Français, Русский

0049294197...


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit Lippstädter Anhänger GmbH

t1 test unit Изменлив сандак/ Контејнер

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.