Заменски сандак со церада Kögel - BDF System 7.450 mm lang, NEU in RAL 9010!!

picture_as_pdf

Тип

Заменски сандак со церада

Земја

Германија

Телефон

+49 - 0294......

Објавено: 1мес 15ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендKÖGEL
Број на оглас20025
Нето тежина2440 kg
Бруто тежина16000 kg
Бојабела
Тело/надградба
Должина на утовар7330 mm
Ширина на утовар2480 mm
Волумен на утовар45.4 m³
Опис

Wechselpritsche BDF-System 7.450 mm lang, NEU in RAL 9010!! Wechselpritsche mit Schiebeplane. BDF-System 7.450 mm lang. Fabrikneu.

Побарајте подетални информации
Продавач

Lippstädter Anhänger GmbH

Lippstädter Anhänger GmbH

4.7 
starstarstarstarstar
location_on

Germany, Hans-Sachs-Str. 16 D-59558 Lippstadt, Germany

phone_iphone
language

www.lippstaedteranhaenger.de

access_time

Локално време на дилерот — 19:37

Лица за контакт
Dietmar Beumer

Dietmar Beumer

Deutsch, English, Español, Français, Русский

0049294197...


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit Lippstädter Anhänger GmbH

t1 test unit Изменлив сандак/ Контејнер

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.