Заменски сандак со церада Kögel 7.45m BDF Schiebeplane -Bj. 2010 од Германија, 2490 EUR за продажба - ID: 8141282
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

2 490EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 153 192 MKD
  • ≈ 2 662 USD

Kögel 7.45m BDF Schiebeplane -Bj. 2010

Заменски сандак со церадаKögel 7.45m BDF Schiebeplane -Bj. 2010

2 490EUR

Цена без ДДВ

Контактирајте го продавачот

Заменски сандак со церада Kögel 7.45m BDF Schiebeplane -Bj. 2010

Објавено: 2мес 26ден

Додај во омилени
PDF
Заменски сандак со церада Kögel 7.45m BDF Schiebeplane -Bj. 2010: слика 1
Заменски сандак со церада Kögel 7.45m BDF Schiebeplane -Bj. 2010: слика 2
Заменски сандак со церада Kögel 7.45m BDF Schiebeplane -Bj. 2010: слика 3
Заменски сандак со церада Kögel 7.45m BDF Schiebeplane -Bj. 2010: слика 4
Заменски сандак со церада Kögel 7.45m BDF Schiebeplane -Bj. 2010: слика 5
Заменски сандак со церада Kögel 7.45m BDF Schiebeplane -Bj. 2010: слика 6
Ask for all available pictures

Објавено: 2мес 26ден

Додај во омилени
PDF

2 490EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 153 192 MKD
  • ≈ 2 662 USD
Контактирајте го продавачот
Бренд

Број на оглас

18408
Боја

бела
Локација

Германија, Hans-Sachs-Str. 16 D-59558 Lippstadt, Germany

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Повратен повик
Тело/надградба
ширина на утовар

2480 mm
висина на утовар

2500 mm
Побарајте подетални информации
Повеќе информации

Wechselpritsche, Schiebeplane 7.45m BDF Schiebeplane -Bj. 2010 Gebr. Schiebeplanen-Aufbau mit Gebrauchsspuren - für Lager gut geeignet. Rost im Rahmenunterbau und den Stützbeinen - Schiebeverdeck - Funktion muß geprüft werden, Heck mit Portaltüren Boden mit Joloda-Schiene für Ladungssicherung.

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

2 490EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 153 192 MKD
  • ≈ 2 662 USD
Германија, Hans-Sachs-Str. 16 D-59558 Lippstadt, Germany
Локално време на дилерот:
14:52
4.8
Осврти: 39
Доверлив
4 Повеќе од 4 години со Truck1

Лица за контакт
Dietmar Beumer
Deutsch, English, Español, Français, Русский

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Слични понуди
Заменски сандак со церада KÖGEL
Kögel Wechselpritsche mit Schiebeplane, BDF-System, 7.450 mm lang.
14 650 EUR
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада KÖGEL
Kögel Wechselpritsche mit Schiebeplane, BDF-System, 7.450 mm lang
8 950 EUR
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада KÖGEL
Kögel Wechselpritsche mit Schiebeplane, BDF-System 7.450 mm lang.
14 650 EUR
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада KÖGEL
Kögel Wechselpritsche mit Schiebeplane, BDF-System, 7.450 mm lang.
14 950 EUR
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада KRONE
Krone Zabudowa BDF 7,45m, 18 palet
4 404 EUR
2010
Полска, 62-635 PRZEDECZ
Заменски сандак со церада KÖGEL
Kögel Swap, Wechselpritsche, Schiebeplane
12 790 EUR
Австрија, Peuerbach
Заменски сандак со церада KRONE
Krone BDF Wechselaufbau 7.45m - THW Ausführung
17 950 EUR
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада KRONE
Krone Zabudowa BDF Krone 7,45m
4 287 EUR
2008
Полска, 62-635 PRZEDECZ
Заменски сандак со церада KÖGEL
Kögel Swap, Wechselpritsche, Schiebeplane
12 790 EUR
2024
Австрија, Peuerbach
Заменски сандак со церада KRONE
Krone Wechselpritsche mit Schiebeplane, BDF-System, 7.450 mm lang
8 950 EUR
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада KRONE
Krone Wechselpritsche mit Schiebeplane, BDF-System, 7.450 mm lang.
14 750 EUR
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада KRONE
Krone Wechselpritsche mit Schiebeplane, BDF-System, 7.820 mm lang.
17 950 EUR
Германија, Lippstadt
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Swap body/ Container
t1 test unit - Lippstädter Anhänger GmbH