Заменски сандак со церада Caixa de Cortinas

picture_as_pdf

1 250 EUR

Тип

Заменски сандак со церада

Земја

Португалија

Телефон

+351 916 1......

Објавено: 8мес 3ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
Бојазелена
Шасија/суспензија
Број на оски1-оски
Опис

Medidas interiores

Chassis 86 cm

Estrado em ferro

Teto fixo

Побарајте подетални информации
Продавач

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

3.8 
starstarstarstarstar
location_on

Portugal, São João de Ver

phone_iphone
language

www.pintoesilva.com

access_time

Локално време на дилерот — 19:05


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

t1 test unit Изменлив сандак/ Контејнер

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.