Хм, се чини ставка продадена

Заменски сандак со церада - BDF System 7.820 mm lang, FABRIKNEU, Automobilausführung!!

заменски сандак со церада - BDF System 7.820 mm lang, FABRIKNEU, Automobilausführung!!

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": заменски сандак со церада - BDF System 7.820 mm lang, FABRIKNEU, Automobilausführung!!

  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
Број на оглас19821
Година на производство2021
Нето тежина2750 kg
Бруто тежина16000 kg
Бојабела
Тело/надградба
Должина на утовар7710 mm
Ширина на утовар2480 mm
Волумен на утовар58 m³
Опис

Wechselpritsche Jumbo BDF-System 7.820 mm lang, FABRIKNEU, Automobilausführung!! Fabrikneue Wechselpritsche, BDF-System 7.820 mm lang.

t1 test archive Lippstädter Anhänger GmbH

t1 test archive Изменлив сандак/ Контејнер

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.